Campionatul Național de Juniori II, U16, sezonul 2021 – 2022

0
5336

Campionatul Național de Juniori II U16 începe pe 27 noiembrie 2021. In acest sezon s-au înscris 8 echipe: CSM Corona Brașov, ACS Felcsik SK, CSS Miercurea Ciuc, CSS Gheorgheni, CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers, CSM Dunărea Galați – ACS Viitorul, ACS Olimpia Ploiești, CSM Odorheiul Secuiesc.

Ca urmare a legislației în vigoare referitoare la COVID-19 este posibil ca programul campionatului să suporte modificări.

Program Sezon Regulat <<

Orele se vor stabili de către echipele organizatoare în funcție de programul patinoarului.

Organizatorii vor respecta restricțiile de combatere a pandemiei COVID-19 prevăzute în Regulamentul Campionatului Național de Juniori II, U16 coroborate cu măsurile legislative în vigoare la momentul organizării meciurilor. Pentru început, meciurile se vor organiza pe plan local/zonal, astfel încât să nu fie nevoie de cazare la hotel. Acest mod de disputare a meciurilor este valabil până la o modificare a legislației COVID în acest sens.

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
CN 1 29.01.2022  16:00 CSM Corona Brașov CSM Odorheiul Secuiesc 18 – 1 (5-0, 3-0, 10-1) << Brașov
CN 2 30.01.2022  16:43 CSM Corona Brașov CSM Odorheiul Secuiesc 13 – 0 (5-0, 6-0, 2-0) << Brașov
CN 3 27.11.2021 ACS Felcsik SK ACS Olimpia Ploiești 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 4 28.11.2021 ACS Felcsik SK ACS Olimpia Ploiești 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 5 26.02.2022  17:00 CSS Miercurea Ciuc CSM Dunărea Galați 11 – 0 (4-0, 6-0, 1-0) << Miercurea Ciuc
CN 6 27.02.2022  11:00 CSS Miercurea Ciuc CSM Dunărea Galați 10 – 0 (6-0, 2-0, 2-0) << Miercurea Ciuc
CN 7 27.11.2021 CSS Gheorgheni CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 8 28.11.2021 CSS Gheorgheni CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 9 11.12.2021 CSM Odorheiul Secuiesc CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiul Secuiesc
CN 10 12.12.2021 CSM Odorheiul Secuiesc CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiul Secuiesc
CN 11 11.12.2021 CSM Dunărea Galați CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 12 12.12.2021 CSM Dunărea Galați CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 13 05.03.2022 ACS Olimpia Ploiești CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 14 06.03.2022 ACS Olimpia Ploiești CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 15 03.02.2022  18:00 CSM Corona Brașov ACS Felcsik SK 0 – 2 (0-1, 0-1, 0-0) << Brașov
CN 16 04.02.2022  18:00 CSM Corona Brașov ACS Felcsik SK 6 – 5 (2-0, 1-5, 3-0) << Brașov
CN 17 18.12.2021 ACS Felcsik SK CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 18 19.12.2021 ACS Felcsik SK CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 19 18.12.2021 CSS Miercurea Ciuc CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 20 19.12.2021 CSS Miercurea Ciuc CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 21 26.02.2022  18:45 CSS Gheorgheni ACS Olimpia Ploiești 5 – 0 (forfeit) Gheorgheni
CN 22 27.02.2022  13:15 CSS Gheorgheni ACS Olimpia Ploiești 5 – 0 (forfeit) Gheorgheni
CN 23 18.12.2021 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSM Dunărea Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 24 19.12.2021 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSM Dunărea Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 25 15.01.2022 CSM Odorheiul Secuiesc CSM Dunărea Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiul Secuiesc
CN 26 16.01.2022 CSM Odorheiul Secuiesc CSM Dunărea Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiul Secuiesc
CN 27 15.12.2021  19:00 ACS Olimpia Ploiești CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 4 – 3 (1-1, 1-1, 1-1, 1-0) << București
CN 28 16.12.2021  20:00 ACS Olimpia Ploiești CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 0 – 5 (0-0, 0-2, 0-3) << București
CN 29 19.02.2022  16:49 CSM Corona Brașov CSS Gheorgheni 6 – 5 (0-1, 4-4, 1-0, 1-0) << Brașov
CN 30 20.02.2022  16:55 CSM Corona Brașov CSS Gheorgheni 4 – 5 (1-2, 2-2, 1-1) << Brașov
CN 31 15.01.2022 ACS Felcsik SK CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 32 16.01.2022 ACS Felcsik SK CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 33 22.01.2022 CSS Miercurea Ciuc CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 34 23.02.2022 CSS Miercurea Ciuc CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 35 22.01.2022 CSS Gheorgheni ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 36 23.02.2022 CSS Gheorgheni ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 37 22.01.2022 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 38 23.02.2022 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 39 22.01.2022 CSM Dunărea Galați ACS Olimpia Ploiești 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 40 23.02.2022 CSM Dunărea Galați ACS Olimpia Ploiești 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 41 29.01.2022 CSS Gheorgheni CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 42 30.01.2022 CSS Gheorgheni CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 43 29.01.2022 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 44 30.01.2022 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 45 05.03.2022  10:30 CSM Dunărea Galați ACS Felcsik SK 1 – 11 (0-4, 0-3, 1-4) << Galați
CN 46 06.03.2022  10:30 CSM Dunărea Galați ACS Felcsik SK 0 – 9 (0-1, 0-4, 0-4) << Galați
CN 47 29.01.2022 ACS Olimpia Ploiești CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 48 30.01.2022 ACS Olimpia Ploiești CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 49 05.02.2022 CSM Odorheiul Secuiesc ACS Olimpia Ploiești 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiul Secuiesc
CN 50 06.02.2022 CSM Odorheiul Secuiesc ACS Olimpia Ploiești 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiul Secuiesc
CN 51 12.03.2022  14:10 CSM Corona Brașov CSM Dunărea Galați 6 – 2 (4-2, 0-0, 2-0) << Brașov
CN 52 13.03.2022  12:40 CSM Corona Brașov CSM Dunărea Galați 11 – 1 (3-0, 5-0, 3-1) << Brașov
CN 53 05.02.2022 ACS Felcsik SK CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 54 06.02.2022 ACS Felcsik SK CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 55 04.02.2022  17:00 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 5 – 0 (forfeit) Miercurea Ciuc
CN 56 05.02.2022  14:30 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 6 – 3 (4-0, 0-2, 2-1) << Miercurea Ciuc
CN 57 19.03.2022  09:30 CSM Odorheiul Secuiesc CSM Corona Brașov 1 – 9 (0-4, 1-3, 0-2) << Odorheiul Secuiesc
CN 58 20.03.2022  15:00 CSM Odorheiul Secuiesc CSM Corona Brașov 0 – 11 (0-4, 0-3, 0-4) << Odorheiul Secuiesc
CN 59 19.02.2022 ACS Olimpia Ploiești ACS Felcsik SK 0 – 5 (forfeit) București
CN 60 20.02.2022 ACS Olimpia Ploiești ACS Felcsik SK 0 – 5 (forfeit) București
CN 61 19.02.2022 CSM Dunărea Galați CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 62 20.02.2022 CSM Dunărea Galați CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 63 05.03.2022 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 64 06.03.2022 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 65 05.03.2022 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 66 06.03.2022 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 67 05.03.2022 CSS Gheorgheni CSM Dunărea Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 68 06.03.2022 CSS Gheorgheni CSM Dunărea Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 69 05.03.2022 CSS Miercurea Ciuc ACS Olimpia Ploiești 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 70 06.03.2022 CSS Miercurea Ciuc ACS Olimpia Ploiești 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 71 00.00.0000 ACS Felcsik SK CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 72 00.00.0000 ACS Felcsik SK CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 73 26.02.2022  09:15 CSM Odorheiul Secuiesc ACS Felcsik SK 0 – 15 (0-5, 0-4, 0-6) << Odorheiul Secuiesc
CN 74 27.02.2022  09:15 CSM Odorheiul Secuiesc ACS Felcsik SK 0 – 20 (0-7, 0-10, 0-3) << Odorheiul Secuiesc
CN 75 12.03.2022 CSM Corona Brașov CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 76 13.03.2022 CSM Corona Brașov CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 77 12.03.2022 ACS Olimpia Ploiești CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 78 13.03.2022 ACS Olimpia Ploiești CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 79 12.03.2022 CSM Dunărea Galați CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 80 13.03.2022 CSM Dunărea Galați CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 81 00.00.0000 CSM Dunărea Galați CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 82 00.00.0000 CSM Dunărea Galați CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 83 27.11.2021  15:00 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers ACS Olimpia Ploiești 8 – 3 (3-3, 3-0, 2-0) << București
CN 84 28.11.2021  15:00 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers ACS Olimpia Ploiești 4 – 2 (2-1, 1-1, 1-0) << București
CN 85 00.00.0000 CSS Gheorgheni CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 86 00.00.0000 CSS Gheorgheni CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 87 28.01.2022  16:30 CSS Miercurea Ciuc ACS Felcsik SK 4 – 1 (2-0, 1-0, 1-1) << Miercurea Ciuc
CN 88 29.01.2022  09:30 CSS Miercurea Ciuc ACS Felcsik SK 5 – 2 (2-1, 0-1, 3-0) << Miercurea Ciuc
CN 89 19.02.2022  11:20 CSM Odorheiul Secuiesc CSS Miercurea Ciuc 0 – 12 (0-5, 0-4, 0-3) << Odorheiul Secuiesc
CN 90 20.02.2022  11:23 CSM Odorheiul Secuiesc CSS Miercurea Ciuc 0 – 17 (0-6, 0-4, 0-7) << Odorheiul Secuiesc
CN 91 26.03.2022 ACS Felcsik SK CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 92 27.03.2022 ACS Felcsik SK CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 93 26.02.2022 CSM Corona Brașov CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 5 – 0 (forfeit) Brașov
CN 94 27.02.2022 CSM Corona Brașov CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 5 – 0 (forfeit) Brașov
CN 95 29.01.2022 ACS Olimpia Ploiești CSM Dunărea Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 96 30.01.2022 ACS Olimpia Ploiești CSM Dunărea Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 97 02.04.2022 CSM Odorheiul Secuiesc CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiul Secuiesc
CN 98 03.04.2022 CSM Odorheiul Secuiesc CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiul Secuiesc
CN 99 02.04.2022 CSS Miercurea Ciuc CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 100 03.04.2022 CSS Miercurea Ciuc CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 101 19.03.2022  17:00 ACS Felcsik SK CSM Dunărea Galați 12 – 1 (2-1, 7-0, 3-0) << Cârța
CN 102 20.03.2022  11:00 ACS Felcsik SK CSM Dunărea Galați 13 – 0 (2-0, 7-0, 4-0) << Cârța
CN 103 02.04.2022 CSM Corona Brașov ACS Olimpia Ploiești 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 104 03.04.2022 CSM Corona Brașov ACS Olimpia Ploiești 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 105 09.04.2022 ACS Olimpia Ploiești CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 106 10.04.2022 ACS Olimpia Ploiești CSM Odorheiul Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 107 09.04.2022 CSM Dunărea Galați CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 108 10.04.2022 CSM Dunărea Galați CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 109 09.04.2022 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 110 10.04.2022 CSS Triumf București – ACS Steaua Rangers ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 111 19.03.2022  14:30 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 1 – 2 (0-2, 1-0, 0-0) << Gheorgheni
CN 112 20.03.2022  13:15 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 1 – 4 (0-0, 0-2, 1-2) << Gheorgheni

Turneul final, Brașov, 19 – 21 aprilie 2022

Data Ora Echipa A Echipa B Rezultat
19.04.2022 14:00 CSM Corona Brașov ACS Felcsik SK 1 – 4 (0-0, 1-1, 0-3) <<
19.04.2022 17:00 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 1 – 4 (0-0, 1-2, 1-2) <<
20.04.2022 14:00 CSM Corona Brașov CSS Miercurea Ciuc 5 – 1 (2-0, 1-1, 2-0) <<
20.04.2022 17:00 ACS Felcsik SK CSS Gheorgheni 2 – 1 (0-1, 1-0, 0-0, 1-0) <<
21.04.2022 14:00 CSM Corona Brașov CSS Gheorgheni 3 – 4 (3-1, 0-0, 0-3) <<
21.04.2022 17:00 CSS Miercurea Ciuc ACS Felcsik SK 1 – 2 (0-1, 1-1, 0-0) <<