Campionatul Național de Juniori I, U18, sezonul 2021 – 2022

0
832

Campionatul Național de Juniori I U18 începe pe 20 noiembrie a.c. cu meciul dintre ACSH Gheorgheni și Clubul Sportiv Municipal Varosi Sport Klub Csiksereda Miercurea Ciuc.

Programul competițional se poate modifica în funcție de etapele de pregătire a lotului național de U18 și de perioada de desfășurare a Campionatului Mondial de U18.

Program Sezon Regulat

Orele se vor stabili de către echipele organizatoare în functie de programul patinoarului.

Organizatorii vor respecta restricțiile de combatere a pandemiei COVID-19 prevăzute în Regulamentul Campionatului Național de Juniori I, U18 coroborate cu măsurile legislative în vigoare la momentul organizării meciurilor. Pentru început, meciurile se vor organiza pe plan local/zonal, astfel încât să nu fie nevoie de cazare la hotel. Acest mod de disputare a meciurilor este valabil până la o modificare a legislației COVID în acest sens.

Nr Joc Data

 

Ora  Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
CN 1 20.11.2021 CSM Suceava ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 2 21.11.2021 CSM Suceava ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 3 20.11.2021 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 4 21.11.2021 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 5 04.12.2021 ACS Hochei Gheorgheni CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 6 05.12.2021 ACS Hochei Gheorgheni CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 7 04.12.2021 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 8 05.12.2021 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 9 11.12.2021 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 10 12.12.2021 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 11 11.12.2021 CSM Corona Brașov ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 12 12.12.2021 CSM Corona Brașov ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 13 18.12.2021 ACS Kiralypingvinek CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 14 19.12.2021 ACS Kiralypingvinek CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 15 18.12.2021 CSM Suceava CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 16 19.12.2021 CSM Suceava CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 17 08.01.2022 CSM Corona Brașov CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 18 09.01.2022 CSM Corona Brașov CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 19 08.01.2022 ACS Hochei Gheorgheni ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 20 09.01.2022 ACS Hochei Gheorgheni ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 21 15.01.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 22 16.01.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 23 15.01.2022 CSM Corona Brașov CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 24 16.01.2022 CSM Corona Brașov CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 25 22.01.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 26 23.01.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 27 22.01.2022 CSM Suceava ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 28 23.01.2022 CSM Suceava ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 29 29.01.2022 ACS Kiralypingvinek CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 30 30.01.2022 ACS Kiralypingvinek CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 31 29.01.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 32 30.01.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 33 05.02.2022 CSM Corona Brașov ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 34 06.02.2022 CSM Corona Brașov ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 35 05.02.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 36 06.02.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 37 12.02.2022 CSM Suceava CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 38 13.02.2022 CSM Suceava CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 39 12.02.2022 ACS Kiralypingvinek ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 40 13.02.2022 ACS Kiralypingvinek ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 41 19.02.2022 CSM Suceava ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 42 20.02.2022 CSM Suceava ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 43 19.02.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 44 20.02.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 45 26.02.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 46 27.02.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 47 26.02.2022 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 48 27.02.2022 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 49 05.03.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 50 06.03.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 51 05.03.2022 CSM Corona Brașov ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 52 06.03.2022 CSM Corona Brașov ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 53 12.03.2022 ACS Kiralypingvinek CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 54 13.03.2022 ACS Kiralypingvinek CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 55 12.03.2022 CSM Suceava CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 56 13.03.2022 CSM Suceava CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 57 19.03.2022 CSM Corona Brașov CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 58 20.03.2022 CSM Corona Brașov CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 59 19.03.2022 ACS Hochei Gheorgheni ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 60 20.03.2022 ACS Hochei Gheorgheni ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 61 26.03.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 62 27.03.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 63 26.03.2022 CSM Corona Brașov CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 64 27.03.2022 CSM Corona Brașov CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 65 02.04.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 66 03.04.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 67 02.04.2022 CSM Suceava ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 68 03.04.2022 CSM Suceava ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 69 16.04.2022 ACS Kiralypingvinek CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 70 17.04.2022 ACS Kiralypingvinek CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 71 16.04.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 72 17.04.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 73 23.04.2022 CSM Corona Brașov ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 74 24.04.2022 CSM Corona Brașov ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 75 23.04.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 76 24.04.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 77 30.04.2022 CSM Suceava CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 78 01.05.2022 CSM Suceava CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 79 30.04.2022 ACS Kiralypingvinek ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 80 01.05.2022 ACS Kiralypingvinek ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe