Campionatul National de Seniori Sezonul 2011 – 2012

0
812
Finala Mare

In finale avantajul terenului propriu are echipa mai bine clasată in sezonul regulat

Data Echipa A vs Echipa B REZ F REP I REP II REP III REP S SP
20-03-2012
ora 19:00
(DIGI Sport)
HSC Csikszereda vs ASC Corona Fenestela Brasov 3:4 1:2 0:1 2:0 0:1
23-03-2012
ora 17:00
(DIGI Sport)
ASC Corona Fenestela Brasov vs HSC Csikszereda 1:6 0:3 1:1 0:2
26-03-2012
ora 17:30
(DIGI Sport)
HSC Csikszereda vs ASC Corona Fenestela Brasov 3:1 2:1 0:0 1:0
28-03-2012
ora 19:00
(DIGI Sport)
ASC Corona Fenestela Brasov vs HSC Csikszereda 0:3 0:0 0:1 0:2
30-03-2012
ora 19:30
(DIGI Sport)
HSC Csikszereda vs ASC Corona Fenestela Brasov 3:2 1:1 2:1 0:0

Finala Mică

In finale avantajul terenului propriu are echipa mai bine clasată in sezonul regulat

Data Echipa A vs Echipa B REZ F REP I REP II REP III REP S SP
20-03-2012
ora 18:00
Steaua Rangers Bucuresti vs CSM Dunarea Galati 10:1 1:0 5:1 4:0
23-03-2012
ora 19:00
CSM Dunarea Galati vs Steaua Rangers Bucuresti 6:5 1:2 3:2 2:1
25-03-2012
ora 17:00
Steaua Rangers Bucuresti vs CSM Dunarea Galati 7:2 0:1 3:1 4:0
27-03-2012
ora 17:30
CSM Dunarea Galati vs Steaua Rangers Bucuresti 2:10 1:3 1:4 0:3

Semifinale

Data Echipa A vs Echipa B REZ F REP I REP II REP III REP S SP
09-03-2012
ora 18:00
HSC Csikszereda vs CSM Dunarea Galati 13:2 4:0 5:2 4:0
09-03-2012
ora 19:00
ASC Corona Fenestela Brasov vs Steaua Rangers Bucuresti 8:5 2:2 5:1 1:2
10-03-2012
ora 18:00
M – Ciuc
CSM Dunarea Galati vs HSC Csikszereda 3:6 2:2 0:1 1:3
11-03-2012
ora 19:00
Steaua Rangers Bucuresti vs ASC Corona Fenestela Brasov 6:3 2:1 3:0 1:2
12-03-2012
ora 17:00
HSC Csikszereda vs CSM Dunarea Galati 14:0 6:0 3:0 5:0
13-03-2012
ora 17:30
(DIGI Sport)
ASC Corona Fenestela Brasov vs Steaua Rangers Bucuresti 3:1 1:0 1:1 1:0
16-03-2012
ora 19:00
(DIGI Sport )
Steaua Rangers Bucuresti vs ASC Corona Fenestela Brasov 4:3 0:2 1:0 2:1 0:0 1:0
18-03-2012
ora 19:00
ASC Corona Fenestela Brasov vs Steaua Rangers Bucuresti 5:2 2:0 2:0 1:2

Baraj pentru semifinale, se califică 3 din 4 echipe

Data Echipa A vs Echipa B REZ F REP I REP II REP III REP S SP
29-01-2012
ora 18:30
Progym Gheorgheni vs CSM Dunarea Galati 3:4 2:1 1:2 0:1
31-01-2012
ora 18:00
Progym Gheorgheni vs Steaua Rangers Bucuresti 0:5 0:1 0:3 0:1
03-02-2012
ora 17:00
CSM Dunarea Galati vs Steaua Rangers Bucuresti 5:3 1:0 0:1 4:2
14-02-2012
ora 19:00
Steaua Rangers Bucuresti vs Progym Gheorgheni 8:0 2:0 4:0 2:0
06-03-2012
ora 18:00
CSM Dunarea Galati vs ASC Corona Fenestela Brasov 1:3 0:2 0:0 1:1
15-02-2012
ora 17:00
Steaua Rangers Bucuresti vs Progym Gheorgheni 12:0 4:0 4:0 4:0
07-03-2012
ora 12:00
CSM Dunarea Galati vs ASC Corona Fenestela Brasov 7:11 0:3 3:4 4;4
17-02-2012
ora 19:00
ASC Corona Fenestela Brasov vs Progym Gheorgheni 5:3 2:1 2:1 1:1
17-02-2012
ora 17:00
Steaua Rangers Bucuresti vs CSM Dunarea Galati 4:2 1:0 1:0 2:2
19-02-2012
ora 15:30
Progym Gheorgheni vs CSM Dunarea Galati 3:10 1:4 1:2 1:4
19-02-2012
ora 19:00
ASC Corona Fenestela Brasov vs Steaua Rangers Bucuresti 4:2 0:2 1:0 3:0
21-02-2012
ora 18:00
Progym Gheorgheni vs Steaua Rangers Bucuresti 2:8 0:5 0:1 2:2
21-02-2012
ora 19:00
ASC Corona Fenestela Brasov vs CSM Dunarea Galati 15:0 2:0 8:0 5:0
22-02-2012  ora 12:00 ASC Corona Fenestela Brasov vs CSM Dunarea Galati 14:0 4:0 5:0 5:0
24-02-2012
ora 17:00
CSM Dunarea Galati vs Steaua Rangers Bucuresti 2:7 1:3 0:3 1:1
24-02-2012
ora 18:00
Progym Gheorgheni vs ASC Corona Fenestela Brasov 0:9 0:3 0:2 0:4
26-02-2012
ora 19:00
Steaua Rangers Bucuresti vs ASC Corona Fenestela Brasov 0:5 0:3 0:1 0:1
03-03-2012
ora 20:00
CSM Dunarea Galati vs Progym Gheorgheni 12:3 5:0 2:2 5:1
28-02-2012
ora 19:00
Steaua Rangers Bucuresti vs CSM Dunarea Galati 11:3 3:0 1:1 7:2
28-02-2012
ora 19:00
ASC Corona Fenestela Brasov vs Progym Gheorgheni 22:3 10:2 6:1 6:0
29-02-2012
ora 18:00
Progym Gheorgheni vs ASC Corona Fenestela Brasov 1:5 0:2 0:1 1:2
02-03-2012
ora 19:30
(Digi Sport)
Steaua Rangers Bucuresti vs ASC Corona Fenestela Brasov 3:2 0:1 1:0 2:1
04-03-2012
ora 19:00
ASC Corona Fenestela Brasov vs Steaua Rangers Bucuresti 15:0 6:0 6:0 3:0
04-03-2012
ora 11:00
CSM Dunarea Galati vs Progym Gheorgheni 7:2 2:1 2:1 3:0

Grupa de calificare

Data Echipa A vs Echipa B REZ F REP I REP II REP III REP S SP
07-01-2012
ora 18:30
CSM Dunarea Galati vs Sportul Studentesc Bucuresti 15:4 4:0 6:1 5:3
08-01-2012
ora 11:00
CSM Dunarea Galati vs Sportul Studentesc Bucuresti 17:7 3:2 8:3 6:2
14-01-2012
ora 18:00
Progym Gheorgheni vs Sportul Studentesc Bucuresti 4:1 1:0 2:1 1:0
15-01-2012
ora 11:00
Progym Gheorgheni vs Sportul Studentesc Bucuresti 6:1 2:1 1:0 3:0
21-01-2012
ora 18:30
CSM Dunarea Galati vs Progym Gheorgheni 7:2 4:0 3:0 0:2
22-01-2012
ora 11:00
CSM Dunarea Galati vs Progym Gheorgheni 6:1 2:1 2:0 2:0

 

Sezon regulat

Divizia I – Grupa II

Data Echipa A vs Echipa B REZ F REP I REP II REP III REP S SP
18-09-2011 Progym Gheorgheni vs CSS – HSC Csikszereda Farm 3:5 2:2 0:3 1:0
22-11-2011
ora 20:45
Sportul Studentesc vs Steaua Rangers 2 4:5 1:2 2:1 1:1 0:1
reprogramat Platina Chisinau vs CSM Dunarea Galati
19-09-2011 Progym Gheorgheni vs CSS – HSC Csikszereda Farm 4:8 2:1 2:4 0:3
23-11-2011
ora 19:00
Sportul Studentesc vs Steaua Rangers 2 3:6 0:3 1:0 2:3
reprogramat Platina Chisinau vs CSM Dunarea Galati
24-09-2011
16:30
CSS – HSC Csikszereda Farm vs CSM Dunarea Galati 8:2 1:2 4:0 3:0
11-11-2011
ora19:00
Steaua Rangers 2 vs Progym Gheorgheni 8:6 2:2 3:2 3:2
reprogramat Platina Chisinau vs Sportul Studentesc
25-09-2011
15:30
CSS – HSC Csikszereda Farm vs CSM Dunarea Galati 10:5 2:2 4:2 4:1
12-11-2011
ora 15:30
Steaua Rangers 2 vs Progym Gheorgheni 3:6 1:3 1:2 1:1
reprogramat Platina Chisinau vs Sportul Studentesc
01-10-2011
15:30
Steaua Rangers 2 vs CSM Dunarea Galati 5:7 1:1 1:3 3:3
01-10-2011
19:00
Sportul Studentesc vs Progym Gheorgheni 3:4 2:0 1:1 0:3
30-09-2011
18:30
CSS – HSC Csikszereda Farm vs Platina Chisinau 4:9 1:3 0:4 3:2
02-10-2011
14:30
Steaua Rangers 2 vs CSM Dunarea Galati 0:9 0:2 0:2 0:5
02-10-2011
11:00
Sportul Studentesc vs Progym Gheorgheni 5:1 2:0 2:1 1:0
01-10-2011
15:30
CSS – HSC Csikszereda Farm vs Platina Chisinau 5:0
08-10-2011
15:30
Sportul Studentesc vs CSM Dunarea Galati 1:7 0:3 1:3 0:1
08-10-2011
19:00
Steaua Rangers 2 vs CSS – HSC Csikszereda Farm 3:9 0:2 2:3 1:4
08-10-2011 Platina Chisinau vs Progym Gheorgheni
09-10-2011
11:00
Sportul Stundentesc vs CSM Dunarea Galati 4:14 0:4 2:3 2:7
09-10-2011
14:30
Steaua Rangers 2 vs CSS – HSC Csikszereda Farm 2:11 0:4 2:1 0:6
09-10-2011 Platina Chisinau vs Progym Gheorgheni
15-10-2011
ora 18:00
Progym Gheorgheni vs CSM Dunarea Galati 1:6 0:2 0:2 1:2
15-10-2011
ora 16:30
CSS – HSC Csikszereda Farm vs Sportul Studentesc 9:0 3:0 5:0 1:0
anulat Platina Chisinau vs Steaua Rangers 2
16-10-2011
ora 11:00
Progym Gheorgheni vs CSM Dunarea Galati 4:10 1:4 1:4 2:2
16-10-2011
ora 12:30
CSS – HSC Csikszereda Farm vs Sportul Studentesc 6:1 2:1 3:0 1:0
anulat Platina Chisinau vs Steaua Rangers 2
18-10-2011
ora 17:00
CSS – HSC Csikszereda Farm vs Progym Gheorgheni 11:0 5:0 1:0 5:0
22-10-2011
ora 15:30
Steaua Rangers 2 vs Sportul Studentesc 6:7 2:4 3:2 1:1
anulat CSM Dunarea Galati vs Platina Chisinau
19-10-2011
ora 19:00
CSS – HSC Csikszereda Farm vs Progym Gheorgheni 13:2 6:0 4:0 3:2
23-10-2011
ora 15:30
Steaua Rangers 2 vs Sportul Studentesc 7:6 1:2 4:1 1:3 1:0
anulat CSM Dunarea Galati vs Platina Chisinau
29-10-2011
ora 18:00
CSM Dunarea Galati vs CSS – HSC Csikszereda Farm 8:5 2:3 2:1 4:1
29-10-2011
ora 15:00
Progym Gheorgheni vs Steaua Rangers 2 4:3 1:1 1:0 2:2
anulat Sportul Studentesc vs Platina Chisinau
30-10-2011
ora 11:00
CSM Dunarea Galati vs CSS – HSC Csikszereda Farm 3:4 0:1 3:2 0:0 0:0 0:1
30-10-2011
ora 11:00
Progym Gheorgheni vs Steaua Rangers 2 6:5 2:1 3:2 0:2 0:0 1:0
30-10-2011
anulat
Sportul Studentesc vs Platina Chisinau
19-11-2011
ora 16:00
CSM Dunarea Galati vs Steaua Rangers 2 13:3 3:2 4:1 6:0
19-11-2011
ora 18:00
Progym Gheorgheni vs Sportul Studentesc 6:1 2:0 1:0 3:1
03-10-2011
18:30
Platina Chisinau vs CSS – HSC Csikszereda Farm 9:2 2:1 4:1 3:0
20-11-2011
ora 09:00
CSM Dunarea Galati vs Steaua Rangers 2 9:2 1:0 5:0 3:2
20-11-2011
ora 11:00
Progym Gheorgheni vs Sportul Studentesc 6:2 3:0 2:0 1:2
04-10-2011
17:30
Platina Chisinau vs CSS – HSC Csikszereda Farm 0:5
26-11-2011
ora 17:00
CSM Dunarea Galati vs Sportul Studentesc 12:0 1:0 7:0 4:0
26-11-2011
ora 16:30
CSS – HSC Csikszereda Farm vs Steaua Rangers 2 5:0
anulat Progym Gheorgheni vs Platina Chisinau
27-11-2011
ora 11:00
CSM Dunarea Galati vs Sportul Studentesc 10:0 1:0 4:0 5:0
27-11-2011
ora 15:30
CSS – HSC Csikszereda Farm vs Steaua Rangers 2 7:0 2:0 1:0 4:0
anulat Progym Gheorgheni vs Platina Chisinau
03-12-2011
ora 17:30
CSM Dunarea Galati vs Progym Gheorgheni 8:2 4:1 3:0 1:1
29-11-2011
ora 18:00
Sportul Studentesc vs CSS – HSC Csikszereda Farm 5:9 0:4 2:4 3:1
anulat Steaua Rangers 2 vs Platina Chisinau
04-12-2011
ora 11:00
CSM Dunarea Galati vs Progym Gheorgheni 8:3 1:1 3:0 4:2
30-11-2011
ora 14:00
Sportul Studentesc vs CSS – HSC Csikszereda Farm 2:14 0:3 1:8 1:3
anulat Steaua Rangers 2 vs Platina Chisinau

Vezi clasamentul aici