Campionatul Național de Seniori Sezonul 2016 – 2017

0
30508
SF1 Program meciuri Pointstreak aici.
SF1 Clasament şi Statistică Pointstreak aici.
SF2 Program meciuri Pointstreak aici.
SF2 Clasament şi Statistică Pointstreak aici.
ASC Corona Braşov câștigă seria și se califică în finala Campionatului Național.
Sport Club Miercurea Ciuc câștigă seria și se califică în finala Campionatului Național.
CSA Steaua Bucureşti câștigă seria și ocupă locul 5 în clasamentul Campionatului Național.
CSM Dunărea Galați câștigă seria și ocupă locul 3 în clasamentul Campionatului Național.
ASC Corona Braşov câștigă seria și este Campioana României.
Clasament final:
1. ASC Corona Braşov
2. Sport Club Miercurea Ciuc
3. CSM Dunărea Galați
4. Progym Gheorgheni
5. CSA Steaua Bucureşti
6. Sportul Studenţesc Bucureşti
Finale   PlayOffs
FMare Program meciuri Pointstreak aici.
FMare Clasament şi Statistică Pointstreak aici.
FMică Program meciuri Pointstreak aici.
FMică Clasament şi Statistică Pointstreak aici.
Finale   PlayOffs
nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar Scor general
FMare 17.03.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs Sport Club Miercurea Ciuc  1 – 3 Brașov
CN 101 (1-1, 0-1, 0-1)  YouTube 0 – 1
FMare 18.03.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs Sport Club Miercurea Ciuc  5 – 2 Brașov
CN 102 (1-1, 3-0, 1-1)  YouTube 1 – 1
FMică 17.03.2017 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Progym Gheorgheni  7 – 5 Galați
CN 103 (4-1, 3-3, 0-1)  YouTube 1 – 0
FMică 18.03.2017 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Progym Gheorgheni  10 – 4 Galați
CN 104 (4-1, 3-2, 3-1)  YouTube 2 – 0
FMare 21.03.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov  4 – 2 Miercurea Ciuc
CN 105 (1-1, 3-1, 0-0)  YouTube 2 – 1
FMare 22.03.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov  1 – 4 Miercurea Ciuc
CN 106 (1-2, 0-1, 0-1)  YouTube 2 – 2
FMică 21.03.2017 18:30 Progym Gheorgheni vs CSM Dunărea Galaţi  3 – 8 Gheorgheni
CN 107 (1-0, 1-6, 1-2)  YouTube 0 – 3
FMică 22.03.2017 18:30 Progym Gheorgheni vs CSM Dunărea Galaţi
CN 108 Anulat
FMare 24.03.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs Sport Club Miercurea Ciuc  5 – 4 Brașov
CN 109 (2-2, 2-1, 1-1)  YouTube 3 – 2
FMică 24.03.2017 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Progym Gheorgheni
CN 110 Anulat
FMare 26.03.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov  3 – 4 SP Miercurea Ciuc
CN 111 (1-1, 2-1, 0-1, 0-0, 0-1) 2 – 4
FMare 28.03.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs Sport Club Miercurea Ciuc
CN 112 Anulat
Play-off „cel mai bun din 7 (şapte) meciuri” – Finala mare DT= Dacă trebuie
Finala mare, repriză suplimentară de 20 de minute (locurile 1 si 2)
Play-off „cel mai bun din 5 (cinci) meciuri” – Finala mică
Finala mică, repriză suplimentară de 10 de minute (locurile 3 şi 4)
Semifinale PlayOff
nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar Scor general
SF1 07.03.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs CSM Dunărea Galaţi  4 – 3 Brașov
CN 91 (2-1, 0-1, 2-1)  YouTube 1 – 0
SF2 07.03.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Progym Gheorgheni  6 – 2 Miercurea Ciuc
CN 92 (1-1, 4-1, 1-0)   YouTube 1 – 0
SF1 08.03.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs CSM Dunărea Galaţi  6 – 1 Brașov
CN 93 (2-1, 1-0, 3-0)   YouTube 2 – 0
SF2 08.03.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Progym Gheorgheni  4 – 1 Miercurea Ciuc
CN 94 (0-0, 0-1, 4-0)   YouTube 2 – 0
SF1 11.03.2017 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs ASC Corona Braşov  1 – 2 Galați
CN 95 (0-1, 0-0, 1-1)  YouTube 0 – 3
SF2 11.03.2017 18:30 Progym Gheorgheni vs Sport Club Miercurea Ciuc  4 – 3 RS Gheorgheni
CN 96 (2-2, 1-1, 0-0, 1-0)  YouTube 1 – 2
SF1 12.03.2017 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs ASC Corona Braşov
CN 97  Anulat
SF2 12.03.2017 18:30 Progym Gheorgheni vs Sport Club Miercurea Ciuc  7 – 5 Gheorgheni
CN 98 (1-0, 1-3, 5-2)  YouTube 2 – 2
SF1 14.03.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs CSM Dunărea Galaţi
CN 99  Anulat
SF2 14.03.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Progym Gheorgheni  3 – 1 Miercurea Ciuc
CN 100 (1-0, 2-0, 0-1)  YouTube 3 – 2
Repriza suplimentară  10  minute DT= Dacă trebuie
Playoff „cel mai bun din 5 (cinci) meciuri”
SC 5-6 Program meciuri Pointstreak aici.
SC 5-6 Clasament şi Statistică Pointstreak aici.
Stabilire Clasament locurile 5 și 6
nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar Scor general
SC 11.03.2017 18:30 Sportul Studenţesc vs Steaua Bucureşti  0 – 13 Cârța
CN 113 (0-4, 0-2, 0-7)   YouTube 0 – 1
SC 12.03.2017 10:30 Steaua Bucureşti vs Sportul Studenţesc  25 – 4 Cârța
CN 114 (8-0, 7-2, 10-2)   YouTube 2 – 0
SC 13.03.2017 11:30 Steaua Bucureşti vs Sportul Studenţesc
CN 115  Anulat
Repriza suplimentară  10  minute DT= Dacă trebuie
Play-off „cel mai bun din 3 (trei) meciuri” – Stabilirea Clasamentului
Repriza suplimentară de 10 de minute (locurile 5 şi 6)
Program meciuri Pointstreak aici.
Clasament şi Statistică Pointstreak aici.

Sezon Regulat 6 echipe

nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar
CN 1 15.09.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs ASC Corona Braşov  1 – 5 Gheorgheni
(0-3, 1-2, 0-0) YouTube
CN 2 16.09.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs ASC Corona Braşov  3 – 4  RS Gheorgheni
(0-1, 1-1, 2-1, 0-1) YouTube
CN 3 14.09.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Steaua Bucureşti  6 – 2 Miercurea Ciuc
(2-2, 3-0, 1-0) YouTube
CN 4 15.09.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Steaua Bucureşti  4 – 1 Miercurea Ciuc
(2-0, 1-0, 1-1) YouTube
CN 5 16.12.2016 18:30 Sportul Studenţesc vs CSM Dunărea Galaţi  3 – 15 Galaţi
(0-3, 1-7, 2-5)  YouTube
CN 6 17.12.2016 10:30 Sportul Studenţesc vs CSM Dunărea Galaţi  4 – 13 Galaţi
(1-2, 0-5, 3-6)  YouTube
CN 7 20.09.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Steaua Bucureşti  8 – 3 Galaţi
(5-1, 0-0, 3-2) YouTube
CN 8 21.09.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Steaua Bucureşti  3 – 2  RS Galaţi
(0-1, 1-1, 1-0, 1-0) YouTube
CN 9 19.09.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Progym Gheorgheni  6 – 5 Miercurea Ciuc
(2-1, 2-2, 2-2) YouTube
CN 10 20.09.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Progym Gheorgheni  4 – 3 Miercurea Ciuc
(1-0, 3-2, 0-1) YouTube
CN 11 17.09.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Sportul Studenţesc  19 – 1 Braşov
(6-0, 9-1, 4-0)
CN 12 18.09.2016 11:30 ASC Corona Braşov vs Sportul Studenţesc  22 – 1 Braşov
(5-0, 12-0, 5-1)
CN 13 27.09.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Progym Gheorgheni  7 – 4 Galaţi
(4-2, 1-0, 2-2) YouTube
CN 14 28.09.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Progym Gheorgheni  2 – 5 Galaţi
(0-2, 0-2, 2-1) YouTube
CN 15 23.10.2016 18:00 Sport Club Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov  0 – 3 Miercurea Ciuc
(0-0, 0-0, 0-3) YouTube
CN 16 24.09.2016 18:00 Sport Club Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov  4 – 2 Miercurea Ciuc
(1-0, 1-1, 2-1) YouTube
CN 17 24.09.2016 18:30 Sportul Studenţesc vs Steaua Bucureşti  2 – 8 Cârța
(0-3, 2-3, 0-2)
CN 18 25.09.2016 10:00 Sportul Studenţesc vs Steaua Bucureşti  3 – 20 Cârța
(0-7, 0-10, 3-3)
CN 19 30.09.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs CSM Dunărea Galaţi  6 – 4 Braşov
(3-1, 2-1, 1-2) YouTube
CN 20 01.10.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs CSM Dunărea Galaţi  12 – 4 Braşov
(2-2, 4-0, 6-2) YouTube
CN 21 30.09.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs Steaua Bucureşti  3 – 1 Gheorgheni
(1-1, 1-0, 1-0) YouTube
CN 22 01.10.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs Steaua Bucureşti  7 – 3 Gheorgheni
(3-2, 2-0, 2-1) YouTube
CN 23 14.01.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Sportul Studenţesc  20 – 0 Miercurea Ciuc
(3-0, 9-0, 8-0)  YouTube
CN 24 15.01.2017 11:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Sportul Studenţesc  18 – 0 Miercurea Ciuc
(4-0, 4-0, 10-0)  YouTube
CN 25 18.10.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Sport Club Miercurea Ciuc  8 – 4 Galaţi
(3-1, 2-2, 3-1) YouTube
CN 26 19.10.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Sport Club Miercurea Ciuc  4 – 3 Galaţi
(0-1, 4-2, 0-0) YouTube
CN 27 15.10.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Steaua Bucureşti  7 – 2 Braşov
(3-1, 2-0, 2-1) YouTube
CN 28 16.10.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Steaua Bucureşti  9 – 4 Braşov
(0-1, 5-1, 4-2) YouTube
CN 29 08.10.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs Sportul Studenţesc  18 – 1 Gheorgheni
(5-0, 4-0, 9-1) YouTube
CN 30 09.10.2016 11:30 Progym Gheorgheni vs Sportul Studenţesc  22 – 2 Gheorgheni
(6-0, 7-1, 9-1) YouTube
Repriza suplimentară  5  minute

 

Nr. J DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar
CN 31 18.10.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Progym Gheorgheni  4 – 2 Braşov
(1-0, 3-1, 0-1) YouTube
CN 32 19.10.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Progym Gheorgheni  13 – 1 Braşov
(2-0, 3-0, 8-1) YouTube
CN 33 07.11.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs Sport Club Miercurea Ciuc  0 – 3 Cârța
(0-1, 0-0, 0-2) YouTube
CN 34 08.11.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs Sport Club Miercurea Ciuc  1 – 4 Cârța
(1-1, 0-2, 0-1) YouTube
CN 35 16.10.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Sportul Studenţesc  11 – 3 Galaţi
(5-0, 3-1, 3-2) YouTube
CN 36 17.10.2016 11:00 CSM Dunărea Galaţi vs Sportul Studenţesc  21 – 2 Galaţi
(9-0, 6-0, 6-2) YouTube
CN 37 01.11.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs CSM Dunărea Galaţi  3 – 7 Cârța
(0-1, 1-5, 2-1) YouTube
CN 38 02.11.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs CSM Dunărea Galaţi  10 – 2 Cârța
(2-0, 3-1, 5-1) YouTube
CN 39 04.11.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs Sport Club Miercurea Ciuc  3 – 4 RS Gheorgheni
(1-1, 1-0, 1-2, 0-1) YouTube
CN 40 05.11.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs Sport Club Miercurea Ciuc  3 – 6 Gheorgheni
(1-1, 2-3, 0-2) YouTube
CN 41 28.10.2016 18:30 Sportul Studenţesc vs ASC Corona Braşov  1 – 15 Braşov
(0-7, 1-4, 0-4) YouTube
CN 42 29.10.2016 11:30 Sportul Studenţesc vs ASC Corona Braşov  0 – 20 Braşov
(0-3, 0-7, 0-10) YouTube
CN 43 08.11.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs CSM Dunărea Galaţi  8 – 1 Gheorgheni
(1-1, 2-0, 5-0) YouTube
CN 44 09.11.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs CSM Dunărea Galaţi  6 – 5 Gheorgheni
(1-1, 1-1, 4-3) YouTube
CN 45 21.10.2016 19:30 ASC Corona Braşov vs Sport Club Miercurea Ciuc  4 – 2 Braşov
(1-1, 1-1, 2-0) YouTube
04.12.2016 18:30 ASC Corona Braşov vs Sport Club Miercurea Ciuc  4 – 2 Braşov
CN 46 (1-2, 2-0, 1-0) YouTube
CN 47 12.11.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs Sportul Studenţesc  13 – 3 Cârța
(3-2, 5-1, 5-0) YouTube
CN 48 13.11.2016 11:30 Steaua Bucureşti vs Sportul Studenţesc  16 – 2 Cârța
(3-0, 6-2, 7-0) YouTube
CN 49 21.11.2016 18:00 CSM Dunărea Galaţi vs ASC Corona Braşov  4 – 11 Galaţi
(1-1, 1-5, 2-5) YouTube
CN 50 22.11.2016 18:00 CSM Dunărea Galaţi vs ASC Corona Braşov  3 – 5 Galaţi
(1-0, 0-2, 2-3) YouTube
CN 51 18.11.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs Progym Gheorgheni  4 – 16 Cârța
(0-3, 2-6, 2-7) YouTube
CN 52 19.11.2016 18:30 Steaua Bucureşti vs Progym Gheorgheni  1 – 11 Cârța
(0-4, 1-4, 0-3) YouTube
CN 53 19.11.2016 17:30 Sportul Studenţesc vs Sport Club Miercurea Ciuc  0 – 11 Miercurea Ciuc
(0-2, 0-3, 0-6) YouTube
CN 54 20.11.2016 11:30 Sportul Studenţesc vs Sport Club Miercurea Ciuc  1 – 14 Miercurea Ciuc
(0-4, 1-6, 0-4) YouTube
CN 55 17.11.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs CSM Dunărea Galaţi  5 – 2 Miercurea Ciuc
(1-0, 4-2, 0-0) YouTube
CN 56 18.11.2016 18:00 Sport Club Miercurea Ciuc vs CSM Dunărea Galaţi  1 – 2 Miercurea Ciuc
(1-0, 0-2, 0-0) YouTube
CN 57 11.01.2017 18:15 Steaua Bucureşti vs ASC Corona Braşov  3 – 7 Cârța
(1-3, 2-2, 0-2)  YouTube
CN 58 12.01.2017 11:30 Steaua Bucureşti vs ASC Corona Braşov  2 – 3 RS Cârța
(1-1, 0-0, 1-1, 0-1)  YouTube
CN 59 26.11.2016 18:30 Sportul Studenţesc vs Progym Gheorgheni  0 – 26 Gheorgheni
(0-5, 0-10, 0-11) YouTube
CN 60 27.11.2016 11:30 Sportul Studenţesc vs Progym Gheorgheni  1 – 21 Gheorgheni
(0-4, 1-8, 0-9) YouTube
Repriza suplimentară  5  minute

 

Nr. J DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat  Patinoar
CN 61 02.12.2016 18:30 Progym Gheorgheni vs ASC Corona Braşov  3 – 0 Gheorgheni
(0-0, 2-0, 1-0)  YouTube
CN 62 31.01.2017 18:30 Steaua Bucureşti vs Sport Club Miercurea Ciuc  0 – 9 Cârța
(0-4, 0-4, 0-1)  YouTube
CN 63 29.01.2017 18:30 Sportul Studenţesc vs CSM Dunărea Galaţi  1 – 20 Galaţi
(0-8, 0-9, 1-3)  YouTube
CN 64 08.12.2016 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Steaua Bucureşti  2 – 5 Galaţi
(1-3, 1-1, 0-1)  YouTube
CN 65 08.12.2016 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Progym Gheorgheni  3 – 2 Miercurea Ciuc
(1-0, 1-0, 1-2)  YouTube
CN 66 05.02.2017 11:30 ASC Corona Braşov vs Sportul Studenţesc  13 – 1 Braşov
(5-0, 3-1, 5-0)  YouTube
CN 67 09.01.2017 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs Progym Gheorgheni  5 – 3 Galaţi
(0-1, 1-1, 4-1)  YouTube
CN 68 07.01.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov  2 – 3 Miercurea Ciuc
(0-2, 2-0, 0-1)   YouTube
CN 69 19.02.2017 11:30 Sportul Studenţesc vs Steaua Bucureşti  0 – 0 Cârța
(1-0, 1-5, 1-7)  YouTube
CN 70 14.01.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs CSM Dunărea Galaţi  6 – 5 Braşov
(2-2, 1-1, 3-2)  YouTube
CN 71 14.01.2017 18:30 Steaua Bucureşti vs Progym Gheorgheni  5 – 6 Cârța
(1-2, 3-2, 1-2)  YouTube
CN 72 26.02.2017 11:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Sportul Studenţesc  15 – 1 Miercurea Ciuc
(3-1, 5-0, 7-0)  YouTube
CN 73 17.01.2017 18:00 CSM Dunărea Galaţi vs Sport Club Miercurea Ciuc  2 – 3 Galaţi
(1-0, 1-1, 0-2)
CN 74 24.01.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs Steaua Bucureşti  13 – 3 Braşov
(6-2, 2-0, 5-1)  YouTube
CN 75 05.03.2017 11:30 Progym Gheorgheni vs Sportul Studenţesc  12 – 3 Gheorgheni
(3-2, 4-0, 5-1)  YouTube

 

Nr. J DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat  Patinoar
CN 76 28.01.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs Progym Gheorgheni  9 – 3 Braşov
(2-2, 4-1, 3-0)  YouTube
CN 77 29.01.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs Steaua Bucureşti  6 – 1 Miercurea Ciuc
(2-1, 2-0, 2-0)  YouTube
CN 78 30.01.2017 10:30 CSM Dunărea Galaţi vs Sportul Studenţesc  15 – 2 Galaţi
(5-1, 6-1, 4-0)  YouTube
CN 79 06.02.2017 18:30 Steaua Bucureşti vs CSM Dunărea Galaţi  3 – 6 Cârța
(0-1, 1-3, 2-2)  YouTube
CN 80 04.02.2017 18:30 Progym Gheorgheni vs Sport Club Miercurea Ciuc  5 – 4 RS Gheorgheni
(0-0, 2-1, 2-3, 1-0)  YouTube
CN 81 04.02.2017 18:30 Sportul Studenţesc vs ASC Corona Braşov  2 – 12 Braşov
(0-6, 1-2, 1-4)  YouTube
CN 82 18.02.2017 18:30 Progym Gheorgheni vs CSM Dunărea Galaţi 10 – 4 Gheorgheni
(3-0, 5-1, 2-3)  YouTube
CN 83 18.02.2017 14:30 ASC Corona Braşov vs Sport Club Miercurea Ciuc  0 – 11 Braşov
(0-6, 0-1, 0-4)  YouTube
CN 84 18.02.2017 18:30 Steaua Bucureşti vs Sportul Studenţesc  13 – 0 Cârța
(4-0, 5-0, 4-0)  YouTube
CN 85 25.02.2017 18:30 CSM Dunărea Galaţi vs ASC Corona Braşov  12 – 2 Galaţi
(6-0, 1-1, 5-1)
CN 86 25.02.2017 18:30 Progym Gheorgheni vs Steaua Bucureşti    8 – 1 Gheorgheni
(2-0, 2-1, 4-0)  YouTube
CN 87 25.02.2017 18:30 Sportul Studenţesc vs Sport Club Miercurea Ciuc  0 – 26 Miercurea Ciuc
(0-9, 0-5, 0-12)
CN 88 04.03.2017 18:30 Sport Club Miercurea Ciuc vs CSM Dunărea Galaţi  3 – 4 Miercurea Ciuc
(1-0, 1-2, 1-2)  YouTube
CN 89 04.03.2017 18:30 Steaua Bucureşti vs ASC Corona Braşov  8 – 6 Cârța
(1-1, 7-2, 0-3)  YouTube
CN 90 04.03.2017 18:30 Sportul Studenţesc vs Progym Gheorgheni  1 – 24 Gheorgheni
(0-10, 0-5, 1-9)  YouTube
Repriza suplimentară  5  minute

 

nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar
FMare 17.03.2017 0:00 W   SF1 vs W   SF2  0 – 0 Va fi anunțat
CN 101 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMare 18.03.2017 0:00 W   SF1 vs W   SF2  0 – 0 Va fi anunțat
CN 102 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMică 17.03.2017 0:00 L   SF1 vs L   SF2  0 – 0 Va fi anunțat
CN 103 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMică 18.03.2017 0:00 L   SF1 vs L   SF2  0 – 0 Va fi anunțat
CN 104 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMare 21.03.2017 0:00 W  SF2 vs W  SF1  0 – 0 Va fi anunțat
CN 105 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMare 22.03.2017 0:00 W  SF2 vs W  SF1  0 – 0 Va fi anunțat
CN 106 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMică 21.03.2017 0:00 L   SF2 vs L   SF1  0 – 0 Va fi anunțat
CN 107 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMică 22.03.2017 0:00 L   SF2 vs L   SF1  0 – 0 DT
CN 108 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMare 24.03.2017 0:00 W   SF1 vs W   SF2  0 – 0 DT
CN 109 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMică 24.03.2017 0:00 L   SF1 vs L   SF2  0 – 0 DT
CN 110 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMare 26.03.2017 0:00 W    SF2 vs W   SF1 DT
CN 111 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMare 28.03.2017 0:00 W   SF1 vs W   SF2 DT
CN 112 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
Play-off „cel mai bun din 7 (şapte) meciuri” – Finala mare DT= Dacă trebuie
Finala mare, repriză suplimentară de 20 de minute (locurile 1 si 2)
Play-off „cel mai bun din 5 (cinci) meciuri” – Finala mică
Finala mică, repriză suplimentară de 10 de minute (locurile 3 şi 4)

Explicații abrevieri clasament: MJ = meciuri jucate, W = 3p (meci câştigat timp regulamentar 60 min), OTW = 2p (meci câştigat repriza suplimentară), OTL = 1p (meci pierdut repriza suplimentară), L = 0p (meci pierdut timp regulamentar 60 min), PTS = puncte acumulate, PCT = procentaj realizat din numărul maxim de puncte posibil, GF = goluri înscrise, GA = goluri primite, PIM = minute de penalizare, Gazde = numărul de meciuri de 3p, 2p, 1p, 0p acumulate când echipa a jucat pe teren propriu, Oaspeţi = numărul de meciuri de 3p, 2p, 1p, 0p acumulate când echipa a jucat în deplasare.