Campionatul Național de Juniori II, U16, sezonul 2019 – 2020

0
2774

În Campionatul Național de Juniori II U16, sezonul competițional 2019 – 2020, s-au înscris 7 echipe: CSS Miercurea Ciuc, CSS Gheorgheni, ACS Steaua Rangers, CSM Corona Brasov, ACS Felcsik SK, ACS Kiralypingvinek, ACS Viitorul Hocheist.

Este posibil ca, prin acordul echipelor, programul meciurilor să suporte modificări privind datele calendaristice ca urmare a perioadelor de pregătire ale lotului național de juniori.

Campionatul Național U16 începe pe 16 noiembrie 2019.

Program Sezon Regulat <<

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
CN 1 00.00.0000 CSS Gheorgheni ACS Viitorul Hocheist 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 2 16.11.2019  16:30 ACS Felcsik SK CSM Corona Brasov 5 – 1 (0-0, 4-1, 1-0) Cârța
CN 3 16.11.2019  15:00 ACS Kiralypingvinek ACS Steaua Rangers 19 – 2 (6-2, 4-0, 9-0) Sf. Gheorghe
CN 4 17.11.2019  16:00 CSS Miercurea Ciuc CSM Corona Brasov 2 – 4 (0-1, 1-1, 1-2) Miercurea Ciuc
CN 5 00.00.0000 ACS Kiralypingvinek CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 6 17.11.2019  10:00 ACS Felcsik SK ACS Steaua Rangers 19 – 0 (4-0, 3-0, 12-0) Cârța
CN 7 30.11.2019  15:00 ACS Kiralypingvinek ACS Viitorul Hocheist 18 – 1 (7-1, 5-0, 6-0) Sf. Gheorghe
CN 8 30.11.2019 20:00 ACS Steaua Rangers CSS Miercurea Ciuc 7 – 3 (4-1, 2-1, 1-1) Otopeni
CN 9 30.11.2019  11:45 CSS Gheorgheni ACS Felcsik SK 4 – 3 (2-2, 0-1, 2-0) Gheorgheni
CN 10 01.12.2019 13:00 ACS Steaua Rangers CSM Corona Brasov 4 – 5 (1-1, 3-1, 0-2, 0-1) Otopeni
CN 11 01.12.2019  13:00 ACS Felcsik SK ACS Viitorul Hocheist 17 – 0 (5-0, 4-0, 8-0) Cârța
CN 12 01.12.2019  15:00 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 1 – 6 (1-2, 0-3, 0-1) Miercurea Ciuc
CN 13 21.12.2019  15:00 ACS Kiralypingvinek ACS Felcsik S 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 14 14.12.2019 CSS Miercurea Ciuc ACS Viitorul Hocheist 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 15 14.12.2019 CSS Gheorgheni CSM Corona Brasov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 16 15.12.2019 CSS Miercurea Ciuc ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 17 15.12.2019 CSM Corona Brasov ACS Viitorul Hocheist 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 18 10.12.2019 18:00 ACS Felcsik SK CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 19 27.12.2019 ACS Felcsik SK CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 20 27.12.2019 ACS Kiralypingvinek CSM Corona Brasov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 21 27.12.2019 13:00 ACS Viitorul Hocheist ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 22 28.12.2019 13:00 ACS Steaua Rangers CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 23 28.12.2019 CSM Corona Brasov ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 24 28.12.2019 ACS Viitorul Hocheist CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 25 18.01.2020 CSM Corona Brasov CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 26 18.01.2020 CSS Gheorgheni ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 27 18.01.2020 13:00 ACS Steaua Rangers ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 28 19.01.2020 ACS Viitorul Hocheist ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 29 19.01.2020 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 30 19.01.2020 13:00 ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 31 25.01.2020 ACS Felcsik SK ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 32 25.01.2020 CSS Gheorgheni ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 33 25.01.2020 ACS Viitorul Hocheist CSM Corona Brasov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 34 26.01.2020 CSM Corona Brasov CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 35 26.01.2020 CSS Miercurea Ciuc ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 36 26.01.2020 ACS Viitorul Hocheist ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 37 15.02.2020 CSS Miercurea Ciuc ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 38 15.02.2020 CSM Corona Brasov ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 39 15.02.2020 13:00 ACS Steaua Rangers ACS Viitorul Hocheist 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 40 16.02.2020 ACS Kiralypingvinek CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 41 16.02.2020 CSM Corona Brasov ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 42 16.02.2020 ACS Viitorul Hocheist CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați