Campionatul Național de Juniori I, U18, sezonul 2021 – 2022

0
5537

Campionatul Național de Juniori I U18 începe pe 20 noiembrie 2021 cu meciul dintre ACSH Gheorgheni și Clubul Sportiv Municipal Varosi Sport Klub Csiksereda Miercurea Ciuc.

Programul competițional se poate modifica în funcție de etapele de pregătire a lotului național de U18 și de perioada de desfășurare a Campionatului Mondial de U18.

Program Sezon Regulat <<

Orele se vor stabili de către echipele organizatoare în functie de programul patinoarului.

Organizatorii vor respecta restricțiile de combatere a pandemiei COVID-19 prevăzute în Regulamentul Campionatului Național de Juniori I, U18 coroborate cu măsurile legislative în vigoare la momentul organizării meciurilor. Pentru început, meciurile se vor organiza pe plan local/zonal, astfel încât să nu fie nevoie de cazare la hotel. Acest mod de disputare a meciurilor este valabil până la o modificare a legislației COVID în acest sens.

Nr Joc Data Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
CN 1 24.03.2022  17:20 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Hochei Gheorgheni 5 – 0 (forfeit) << Brașov
CN 2 25.03.2022  17:20 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Hochei Gheorgheni 5 – 0 (forfeit) Brașov
CN 3 20.11.2021 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc

amânat

CN 4 21.11.2021 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc

amânat

CN 5 29.01.2022  12:35 ACS Hochei Gheorgheni CSM VSK Miercurea Ciuc 2 – 0 (1-0, 0-0, 1-0) << Gheorgheni
CN 6 30.01.2022  09:50 ACS Hochei Gheorgheni CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-1) << Gheorgheni
CN 7 04.12.2021 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe

amânat

CN 8 05.12.2021 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe

amânat

CN 9 05.02.2022  20:30 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Kiralypingvinek 5 – 7 (2-2, 3-5, 0-0) << Miercurea Ciuc
CN 10 06.02.2022  20:30 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Kiralypingvinek 4 – 1 (2-0, 2-1, 0-0) << Miercurea Ciuc
CN 11 11.12.2021 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov

amânat

CN 12 12.12.2021 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov

amânat

CN 13 18.12.2021 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe

amânat

CN 14 19.12.2021 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe

amânat

CN 15 12.03.2022  14:00 CSM Suceava – CSM Bucovian Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers CSM VSK Miercurea Ciuc 2 – 1 (0-1, 1-0, 1-0) << Brașov
CN 16 13.03.2022  13:00 CSM Suceava – CSM Bucovian Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers CSM VSK Miercurea Ciuc  5– 7 (3-1, 1-4, 1-2) << Brașov
CN 17 12.03.2022  17:50 ACS Hochei Gheorgheni ACS Kiralypingvinek 4 – 3 (2-2, 1-1, 1-0) << Gheorgheni
CN 18 13.03.2022  15:00 ACS Hochei Gheorgheni ACS Kiralypingvinek 3 – 1 (1-0, 0-1, 2-0) << Gheorgheni
CN 19 15.01.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava – CSM Bucovian Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni

amânat

CN 20 16.01.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava – CSM Bucovian Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni

amânat

CN 21 12.03.2022  14:00 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers CSM VSK Miercurea Ciuc 2 – 1 (0-1, 1-0, 1-0) << Brașov
CN 22 13.03.2022  13:00 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers CSM VSK Miercurea Ciuc 5 – 7 (3-1, 1-4, 1-2) << Brașov
CN 23 05.03.2022  17:30 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Hochei Gheorgheni 3 – 4 (0-0, 1-0, 2-3, 0-1) << Miercurea Ciuc
CN 24 06.03.2022  11:30 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Hochei Gheorgheni 4 – 2 (1-0, 2-1, 1-1) << Miercurea Ciuc
CN 25 05.03.2022  14:00 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 5 – 0 (forfeit) Brașov
CN 26 06.03.2022  08:00 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 2 – 4 (1-2, 1-1, 0-1) << Brașov
CN 27 23.02.2022  19:40 ACS Kiralypingvinek CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 5 (0-2, 0-2, 0-1) << Sf. Gheorghe
CN 28 24.02.2022  19:40 ACS Kiralypingvinek CSM VSK Miercurea Ciuc 3 – 5 (0-1, 3-1, 0-3) << Sf. Gheorghe
CN 29 00.00.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 30 00.00.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 31 00.00.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 32 00.00.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 33 00.00.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 34 00.00.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 35 19.02.2022  09:18 ACS Kiralypingvinek ACS Hochei Gheorgheni 2 – 4 (0-1, 1-1, 1-2) << Sf. Gheorghe
CN 36 20.02.2022  14:00 ACS Kiralypingvinek ACS Hochei Gheorgheni 3 – 5 (0-3, 1-1, 2-1) << Sf. Gheorghe
CN 37 00.00.2022  1 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 38 00.00.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 39 00.00.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava – CSM Bucovian Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 40 00.00.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava – CSM Bucovian Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 41 00.00.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 42 00.00.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 43 00.00.2022 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava – CSM Bucovian Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 44 00.00.2022 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava – CSM Bucovian Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 45 00.00.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 46 00.00.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 47 00.00.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 48 00.00.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 49 00.00.2022 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 50 00.00.2022 ACS Kiralypingvinek CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 51 00.00.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 52 00.00.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 53 00.00.2022 ACS Hochei Gheorgheni ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 54 00.00.2022 ACS Hochei Gheorgheni ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 55 00.00.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 56 00.00.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 57 00.00.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 58 00.00.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 59 00.00.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 60 00.00.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 61 00.00.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 62 00.00.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 63 26.03.2022  08:30 ACS Kiralypingvinek CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 2 (0-1, 0-0, 0-1) << Sf. Gheorghe
CN 64 27.03.2022  08:30 ACS Kiralypingvinek CSM VSK Miercurea Ciuc 4 – 12 (1-3, 2-6, 1-3) << Sf. Gheorghe
CN 65 16.04.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 66 17.04.2022 ACS Hochei Gheorgheni CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 67 23.04.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 68 24.04.2022 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 69 23.04.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 70 24.04.2022 CSM VSK Miercurea Ciuc CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 71 30.04.2022 ACS Kiralypingvinek ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe
CN 72 01.05.2022 ACS Kiralypingvinek ACS Hochei Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Sf. Gheorghe

 

Turneul final, Brașov, 27 – 29 aprilie 2022

Data Ora Echipa A Echipa B Rezultat
27.04.2022 13:00 ACS Kiralypingvinek CSM VSK Miercurea Ciuc 1 – 8 (1-2, 0-1, 0-5) <<
27.04.2022 16:00 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Hochei Gheorgheni 3 – 4 (2-0, 0-2, 1-1, 0-0, 0-1) <<
28.04.2022 13:00 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers CSM VSK Miercurea Ciuc 2 – 3 (1-1, 1-2, 0-0) <<
28.04.2022 16:00 ACS Kiralypingvinek ACS Hochei Gheorgheni 3 – 1 (1-0, 2-0, 0-1) <<
29.04.2022 13:00 CSM Suceava – CSM Bucovina Radauti – ACS Kids Tampa Brasov – ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 3 – 4 (1-0, 2-1, 0-2, 0-1) <<
29.04.2022 16:00 ACS Hochei Gheorgheni CSM VSK Miercurea Ciuc 0 – 5 (forfeit)