JUNIORI II U16, 2022 – 2023

0
4886

Campionatul Național de Juniori II U16 începe pe 7 ianuarie 2023. În acest sezon s-au înscris echipele: ACS Olimpia Ploiești, CSS Miercurea Ciuc, CSM Corona Brașov, CSM Dunărea Galați, CSS Gheorgheni, CSM Odorheiu Secuiesc, ACS Felcsik SK. Mai jos se regăsește programul meciurilor.

 Program Sezon Regulat <<

Nr Joc Data

 

Ora* Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
CN 1 07.01.2023 12:00 CSS Miercurea Ciuc ACS Felcsik SK 1 – 6 (1-1, 0-3, 0-2) << Miercurea Ciuc
CN 2 07.01.2023 16:30 CSM Odorheiu Secuiesc CSM Corona Brasov 1 – 9 (0-4, 0-3, 1-2) << Odorheiu Secuiesc
CN 3 07.01.2023 15:00 CSM Dunarea Galati CSS Gheorgheni 1 – 4 (1-2, 0-2, 0-0) << Galați
CN 4 08.01.2023 12:00 CSS Miercurea Ciuc ACS Felcsik SK 3 – 8 (1-3, 0-4, 2-1) << Miercurea Ciuc
CN 5 08.01.2023 10:00 CSM Odorheiu Secuiesc CSM Corona Brasov 0 – 6 (0-3, 0-0, 0-3) << Odorheiu Secuiesc
CN 6 08.01.2023 07:45 CSM Dunarea Galati CSS Gheorgheni 1 – 8 (0-3, 0-1, 1-4) << Galați
CN 7 14.01.2023  08:00 CSM Odorheiu Secuiesc ACS Olimpia Ploiesti 3 – 2 (0-2, 2-0, 0-0, 0-0, 1-0) << Odorheiu Secuiesc
CN 8 10.01.2023  16:00 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 4 – 1 (0-1, 2-0, 2-0)<< Gheorgheni
CN 9 14.01.2023  17:30 CSM Corona Brasov CSM Dunarea Galati 5 – 0 (forfait) Brașov
CN 10 15.01.2023  10:00 CSM Odorheiu Secuiesc ACS Olimpia Ploiesti 3 – 2 (0-1, 1-0, 1-1, 1-0) << Odorheiu Secuiesc
CN 11 11.01.2023  16:20 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 0 – 2 (2-0, 0-0, 0-0)<< Gheorgheni
CN 12 15.01.2023  08:00 CSM Corona Brasov CSM Dunarea Galati 10 – 2 (3-2, 3-0, 4-0) << Brașov
CN 13 21.01.2023  15:30 ACS Felcsik SK CSS Gheorgheni 3 – 1 (2-0, 1-0, 0-1) << Cârța
CN 14 21.01.2023  18:30 CSM Dunarea Galati ACS Olimpia Ploiesti 6 – 2 (3-0, 1-1, 2-1) << Galați
CN 15 21.01.2023  18:15 CSS Miercurea Ciuc CSM Corona Brasov 6 – 4 (2-2, 3-1, 1-1)<< Miercurea Ciuc
CN 16 22.01.2023  17:00 ACS Felcsik SK CSS Gheorgheni 3 – 1 (0-0, 1-1, 2-0)<< Cârța
CN 17 22.01.2023 09:00 CSM Dunarea Galati ACS Olimpia Ploiesti 5 – 10 (1-5, 2-2, 2-3) << Galați
CN 18 22.01.2023  10:30 CSS Miercurea Ciuc CSM Corona Brasov 1 – 3 (0-0, 0-1, 1-2)<< Miercurea Ciuc
CN 19 28.01.2023  12:30 CSM Odorheiu Secuiesc CSM Dunarea Galati 1 – 9 (1-6, 0-1, 0-2) << Odorheiu Secuiesc
CN 20 28.01.2023  14:00 CSM Corona Brasov ACS Felcsik SK 5 – 4 (1-1, 2-0, 1-3, 0-0, 1-0) << Brașov
CN 21 28.01.2023  20:30 ACS Olimpia Ploiesti CSS Miercurea Ciuc 1 – 8 (0-0, 0-5, 1-3) << Otopeni
CN 22 29.01.2023  10:00 CSM Odorheiu Secuiesc CSM Dunarea Galati 3 – 4 (2-1, 1-0, 0-3)<< Odorheiu Secuiesc
CN 23 29.01.2023  12:00 CSM Corona Brasov ACS Felcsik SK 4 – 5 (0-3, 3-0, 1-1, 0-1)<< Brașov
CN 24 29.01.2023  08:00 ACS Olimpia Ploiesti CSS Miercurea Ciuc 3 – 12 (1-5, 0-2, 2-5) << Otopeni
CN 25 08.02.2023  18:50 CSS Gheorgheni CSM Corona Brasov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 26 04.02.2023  17:00 CSS Miercurea Ciuc CSM Odorheiu Secuiesc 7 – 0 (3-0, 1-0, 3-0)<< Miercurea Ciuc
CN 27 04.02.2023  17:20 ACS Felcsik SK ACS Olimpia Ploiesti 16 – 1 (3-0, 6-0, 7-1)<< Cârța
CN 28 09.02.2023  18:50 CSS Gheorgheni CSM Corona Brasov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 29 05.02.2023  11:00 CSS Miercurea Ciuc CSM Odorheiu Secuiesc 8 – 2 (3-0, 2-0, 3-2)<< Miercurea Ciuc
CN 30 05.02.2023  12:20 ACS Felcsik SK ACS Olimpia Ploiesti 13 – 1 (3-0, 4-0, 6-1)<< Cârța
CN 31 11.02.2023 CSS Miercurea Ciuc CSM Dunarea Galati 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 32 01.04.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 33 11.02.2023 CSM Odorheiu Secuiesc ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiu Secuiesc
CN 34 12.02.2023 CSS Miercurea Ciuc CSM Dunarea Galati 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 35 02.04.2023 ACS Olimpia Ploiesti CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 36 12.02.2023 CSM Odorheiu Secuiesc ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiu Secuiesc
CN 37 18.02.2023 CSM Corona Brasov ACS Olimpia Ploiesti 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 38 18.02.2023 ACS Felcsik SK CSM Dunarea Galati 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 39 18.02.2023 CSS Gheorgheni CSM Odorheiu Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 40 19.02.2023 CSM Corona Brasov ACS Olimpia Ploiesti 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 41 19.02.2023 ACS Felcsik SK CSM Dunarea Galati 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 42 19.02.2023 CSS Gheorgheni CSM Odorheiu Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 43 25.02.2023 ACS Felcsik SK CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 44 25.02.2023 CSM Corona Brasov CSM Odorheiu Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 45 25.02.2023 CSS Gheorgheni CSM Dunarea Galati 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheoorgheni
CN 46 26.02.2023 ACS Felcsik SK CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 47 26.02.2023 CSM Corona Brasov CSM Odorheiu Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 48 26.02.2023 CSS Gheorgheni CSM Dunarea Galati 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheoorgheni
CN 49 04.03.2023  18:00 ACS Olimpia Ploiesti CSM Odorheiu Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 50 04.03.2023 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 51 04.03.2023 CSM Dunarea Galati CSM Corona Brasov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 52 05.03.2023  09:00 ACS Olimpia Ploiesti CSM Odorheiu Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 53 05.03.2023 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 54 05.03.2023 CSM Dunarea Galati CSM Corona Brasov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 55 11.03.2023 CSS Gheorgheni ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 56 11.03.2023  18:00 ACS Olimpia Ploiesti CSM Dunarea Galati 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 57 11.03.2023 CSM Corona Brasov CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 58 12.03.2023 CSS Gheorgheni ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 59 12.03.2023  09:00 ACS Olimpia Ploiesti CSM Dunarea Galati 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 60 12.03.2023 CSM Corona Brasov CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 61 18.03.2023 CSM Dunarea Galati CSM Odorheiu Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 62 18.03.2023 ACS Felcsik SK CSM Corona Brasov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 63 18.03.2023 CSS Miercurea Ciuc ACS Olimpia Ploiesti 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 64 19.03.2023 CSM Dunarea Galati CSM Odorheiu Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 65 19.03.2023 ACS Felcsik SK CSM Corona Brasov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 66 19.03.2023 CSS Miercurea Ciuc ACS Olimpia Ploiesti 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 67 25.03.2023 CSM Corona Brasov CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 68 25.03.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiu Secuiesc
CN 69 25.03.2023  18:00 ACS Olimpia Ploiesti ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 70 26.03.2023 CSM Corona Brasov CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 71 26.03.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiu Secuiesc
CN 72 26.03.2023  09:00 ACS Olimpia Ploiesti ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 73 01.04.2023 CSM Dunarea Galati CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galati
CN 74 11.02.2023  21:00 CSS Gheorgheni ACS Olimpia Ploiesti 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 75 01.04.2023 ACS Felcsik SK CSM Odorheiu Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 76 02.04.2023 CSM Dunarea Galati CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galati
CN 77 12.02.2023  13:30 CSS Gheorgheni ACS Olimpia Ploiesti 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 78 02.04.2023 ACS Felcsik SK CSM Odorheiu Secuiesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 79 08.04.2023  18:00 ACS Olimpia Ploiesti CSM Corona Brasov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 80 08.04.2023 CSM Dunarea Galati ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 81 08.04.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiu Secuiesc
CN 82 09.04.2023 09:00 ACS Olimpia Ploiesti CSM Corona Brasov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Otopeni
CN 83 09.04.2023 CSM Dunarea Galati ACS Felcsik SK 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 84 09.04.2023 CSM Odorheiu Secuiesc CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Odorheiu Secuiesc

(*): Orele vor fi stabilite de către organizatori

Clasamentul final se va stabili în funcție de punctele acumulate de fiecare echipă în parte (aplicația Hydra).