SENIORI, 2022 – 2023

0
9766

În Campionatul Național de Seniori, sezonul competițional 2022 – 2023, s-au înscris 8 echipe: SC Miercurea Ciuc, ACS Gyergyoi Hoki Klub – CS Gheorgheni HC (în tabelul cu meciuri ACSH Gheorgheni), CSM Corona Brașov, CSM Galați, CSHC Fenestela 68, CSA Steaua București, ACS Sapientia U23, Sportul Studențesc București.

 Program Sezon Regulat <<

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
CN 1 16.10.2022 17:30 CSM Corona Brașov ACSH Gheorgheni 4 – 6 (2-1, 0-3, 2-2) << Brașov
CN 2 21.10.2022 18:30 Sportul Studențesc SC Miercurea Ciuc 3 – 12 (0-4, 2-4, 1-4)<< Miercurea Ciuc
CN 3 22.10.2022 11:00 Sportul Studențesc SC Miercurea Ciuc 0 – 12 (0-0, 0-8, 0-4)<< Miercurea Ciuc
CN 4 21.10.2022 18:30 ACSH Gheorgheni ACS Sapientia U23 5 – 1 (3-1, 1-0, 1-0)<< Gheorgheni
CN 5 22.10.2022 18:30 ACSH Gheorgheni ACS Sapientia U23 5 – 0 (1-0, 2-0, 2-0) << Gheorgheni
CN 6 21.10.2022 18:30 CSM Galați CSHC Fenestela 68 6 – 2 (0-0, 4-1, 2-1)<< Galați
CN 7 22.10.2022 18:30 CSM Galați CSHC Fenestela 68 6 – 11 (1-4, 3-2, 2-5)<< Galați
CN 8 19.10.2022 18:30 CSM Corona Brașov CSA Steaua București 6 – 3 (0-1, 4-2, 2-0)<< Brașov
CN 9 20.10.2022 18:30 CSM Corona Brașov CSA Steaua București 2 – 0 (0-0, 1-0, 1-0) << Brașov
CN 10 23.10.2022 18:30 SC Miercurea Ciuc CSM Corona Brașov 7 – 0 (3-0, 2-0, 2-0)<< Miercurea Ciuc
CN 11 25.10.2022 18:30 ACS Sapientia U23 CSHC Fenestela 68 1 – 2 (0-0, 0-1, 1-1)<< Cârța
CN 12 26.10.2022 18:30 ACS Sapientia U23 CSHC Fenestela 68 1 – 4 (0-1, 0-1, 1-2) << Cârța
CN 13 30.10.2022 14:30 Sportul Studențesc CSA Steaua București 4 – 13 (2-2, 1-5, 1-6) << București
CN 14 31.10.2022 20:00 Sportul Studențesc CSA Steaua București 1 – 7 (0-1, 0-3, 1-3) << București
CN 15 29.10.2022 18:30 ACS Sapientia U23 CSM Galați 2 – 10 (0-4, 2-3, 0-3)<< Cârța
CN 16 30.10.2022 18:30 ACS Sapientia U23 CSM Galați 0 – 9 (0-2, 0-2, 0-5) << Cârța
CN 17 10.01.2023 18:30 CSA Steaua București SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 18 03.11.2022 18:30 CSA Steaua București SC Miercurea Ciuc 5 – 1 (2-0, 1-0, 2-1) << București
CN 19 04.11.2022 18:30 CSHC Fenestela 68 ACS Sapientia U23 7 – 0 (2-0, 3-0, 2-0)<< Târgu Secuiesc
CN 20 05.11.2022 18:30 CSHC Fenestela 68 ACS Sapientia U23 6 – 0 (2-0, 1-0, 3-0)<< Târgu Secuiesc
CN 21 05.11.2022 18:30 CSM Galați Sportul Studențesc 15 – 0 (2-0, 6-0, 7-0)<< Galați
CN 22 06.11.2022 11:00 CSM Galați Sportul Studențesc 18 – 1 (7-0, 5-0, 6-1)<< Galați
CN 23 06.11.2022 18:30 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 5 – 2 (2-0, 2-1, 1-1)<< Gheorgheni
CN 24 08.11.2022 18:30 ACSH Gheorgheni CSM Galați 5 – 7 (2-1, 1-4, 2-2)<< Gheorgheni
CN 25 09.11.2022 18:30 ACSH Gheorgheni CSM Galați 4 – 3 (1-3, 1-0, 1-0, 1-0)<< Gheorgheni
CN 26 11.11.2022 18:30 SC Miercurea Ciuc CSHC Fenestela 68 1 – 3 (1-2, 0-0, 0-1)<< Miercurea Ciuc
CN 27 12.11.2022 18:30 SC Miercurea Ciuc CSHC Fenestela 68 6 – 1 (1-0, 2-0, 3-1)<< Miercurea Ciuc
CN 28 22.11.2022 18:30 CSM Corona Brașov ACS Sapientia U23 7 – 1 (2-1, 2-0, 3-0) << Brașov
CN 29 31.01.2023 18:30 CSM Corona Brașov ACS Sapientia U23 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 30 11.11.2022 18:30 Sportul Studențesc ACSH Gheorgheni 2 – 18 (0-4, 1-8, 1-6)<< Gheorgheni
CN 31 12.11.2022 11:00 Sportul Studențesc ACSH Gheorgheni 1 – 14 (0-8, 1-3, 0-3)<< Gheorgheni
CN 32 15.11.2022 18:30 CSA Steaua București CSM Galați 9 – 6 (4-1, 2-3, 3-2)<< București
CN 33 16.11.2022 18:30 CSA Steaua București CSM Galați 3 – 5 (1-1, 2-2, 0-2)<< București
CN 34 15.11.2022 18:30 ACS Sapientia U23 ACSH Gheorgheni 1 – 10 (0-3, 0-2, 1-5)<< Cârța
CN 35 16.11.2022 18:30 ACS Sapientia U23 ACSH Gheorgheni 1 – 5 (0-2, 1-1, 0-2)<< Cârța
CN 36 15.11.2022 18:30 CSM Corona Brașov CSHC Fenestela 68 3 – 2 (1-0, 1-1, 1-1)<< Brașov
CN 37 16.11.2022 18:30 CSM Corona Brașov CSHC Fenestela 68 4 – 1 (0-0, 3-0, 1-1)<< Brașov
CN 38 18.11.2022 18:30 SC Miercurea Ciuc ACSH Gheorgheni 2 – 4 (1-2, 1-1, 0-1) << Miercurea Ciuc
CN 39 19.11.2022 18:30 ACS Sapientia U23 Sportul Studențesc 12 – 4 (5-2, 1-1, 6-1)<< Cârța
CN 40 20.11.2022 11:00 ACS Sapientia U23 Sportul Studențesc 7 – 3 (1-0, 6-0, 1-2)<< Cârța
CN 41 20.11.2022 18:30 ACSH Gheorgheni CSM Corona Brașov 2 – 3 (1-1, 1-0, 0-1, 0-0, 0-1)<< Gheorgheni
CN 42 20.11.2022 18:30 SC Miercurea Ciuc CSM Galați 10 – 2 (3-0, 5-2, 2-0)<< Miercurea Ciuc
CN 43 21.11.2022 18:30 SC Miercurea Ciuc CSM Galați 8 – 7 (4-1, 1-3, 2-3, 1-0) << Miercurea Ciuc
CN 44 22.11.2022 18:30 ACSH Gheorgheni CSA Steaua București 4 – 7 (0-2, 3-4, 1-1) << Gheorgheni
CN 45 23.11.2022 18:30 ACSH Gheorgheni CSA Steaua București 2 – 3 (0-2, 2-0, 0-1) << Gheorgheni
CN 46 23.11.2022 18:30 CSHC Fenestela 68 SC Miercurea Ciuc 3 – 6 (1-1, 1-3, 1-2) << Târgu Secuiesc
CN 47 26.01.2023 18:30 CSHC Fenestela 68 SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Târgu Secuiesc
CN 48 25.11.2022 18:30 CSA Steaua București ACS Sapientia U23 6 – 1 (2-1, 1-0, 3-0)<< București
CN 49 26.11.2022 18:30 CSA Steaua București ACS Sapientia U23 2 – 1 (0-0, 0-0, 2-1) << București
CN 50 26.11.2022 18:30 Sportul Studențesc CSHC Fenestela 68 0 – 20 (0-9, 0-5, 0-6)<< Târgu Secuiesc
CN 51 27.11.2022 11:00 Sportul Studențesc CSHC Fenestela 68 3 – 13 (0-7, 1-3, 2-3) << Târgu Secuiesc
CN 52 29.11.2022 18:30 CSA Steaua București CSHC Fenestela 68 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 53 30.11.2022 18:30 CSA Steaua București CSHC Fenestela 68 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 54 06.12.2022 18:30 CSHC Fenestela CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Târgu Secuiesc
CN 55 07.12.2022 18:30 CSHC Fenestela CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Târgu Secuiesc
CN 56 09.12.2022 18:30 SC Miercurea Ciuc Sportul Studențesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 57 10.12.2022 11:00 SC Miercurea Ciuc Sportul Studențesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 58 11.12.2022 18:30 SC Miercurea Ciuc ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 59 12.12.2022 18:30 CSM Corona Brașov CSM Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 60 13.12.2022 18:30 CSM Corona Brașov CSM Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 61 06.02.2023 18:30 SC Miercurea Ciuc ACS Sapientia U23 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 62 07.02.2023 18:30 SC Miercurea Ciuc ACS Sapientia U23 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 63 13.12.2022 18:30 CSHC Fenestela 68 ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Târgu Secuiesc
CN 64 14.12.2022 18:30 CSHC Fenestela 68 ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Târgu Secuiesc
CN 65 21.02.2023 18:30 ACS Sapientia U23 SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 66 22.02.2023 18:30 ACS Sapientia U23 SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 67 16.12.2022 18:30 ACSH Gheorgheni CSHC Fenestela 68 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 68 09.12.2022 18:30 ACSH Gheorgheni CSHC Fenestela 68 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 69 17.12.2022 18:30 CSA Steaua București Sportul Studențesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 70 18.12.2022 11:00 CSA Steaua București Sportul Studențesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 71 19.12.2022 18:30 CSM Galați SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 72 20.12.2022 18:30 CSM Galați SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 73 21.12.2022 18:30 CSHC Fenestela 68 CSA Steaua București 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Târgu Secuiesc
CN 74 22.12.2022 18:30 CSHC Fenestela 68 CSA Steaua București 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Târgu Secuiesc
CN 75 23.12.2022 18:30 SC Miercurea Ciuc CSM Corona Brașov  0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 76 28.12.2022 18:30 CSM Corona Brașov ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 77 30.12.2022 18:30 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 78 07.01.2023 18:30 Sportul Studențesc CSM Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 79 08.01.2023 11:00 Sportul Studențesc CSM Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 80 13.01.2023 18:30 CSM Corona Brașov Sportul Studențesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 81 14.01.2023 11:00 CSM Corona Brașov Sportul Studențesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 82 14.01.2023 18:30 CSM Galați CSA Steaua București 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 83 15.01.2023 18:30 CSM Galați CSA Steaua București 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 84 21.01.2023 18:30 CSHC Fenestela 68 CSM Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Târgu Secuiesc
CN 85 22.01.2023 18:30 CSHC Fenestela 68 CSM Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Târgu Secuiesc
CN 86 21.01.2023 18:30 Sportul Studențesc ACS Sapientia U23 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 87 22.01.2023 11:00 Sportul Studențesc ACS Sapientia U23 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 88 27.01.2023 18:30 ACSH Gheorgheni CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 89 27.01.2023 18:30 ACS Sapientia U23 CSA Steaua București 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 90 28.01.2023 18:30 ACS Sapientia U23 CSA Steaua București 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 91 28.01.2023 18:30 CSM Corona Brașov SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 92 28.01.2023 18:30 CSHC Fenestela 68 Sportul Studențesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Târgu Secuiesc
CN 93 29.01.2023 11:00 CSHC Fenestela 68 Sportul Studențesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Târgu Secuiesc
CN 94 03.02.2023 18:30 Sportul Studențesc CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 95 04.02.2023 11:00 Sportul Studențesc CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 96 03.02.2023 18:30 CSM Galați ACS Sapientia U23 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 97 04.02.2023 18:30 CSM Galați ACS Sapientia U23 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 98 07.02.2023 18:30 CSA Steaua București CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 99 08.02.2023 18:30 CSA Steaua București CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 100 07.02.2023 18:30 CSM Galați ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 101 08.02.2023 18:30 CSM Galați ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 102 11.02.2023 18:30 CSM Galați CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 103 12.02.2023 18:30 CSM Galați CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galați
CN 104 11.02.2023 18:30 ACSH Gheorgheni Sportul Studențesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 105 12.02.2023 11:00 ACSH Gheorgheni Sportul Studențesc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 106 12.02.2023 18:30 SC Miercurea Ciuc CSA Steaua București 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 107 13.02.2023 18:30 SC Miercurea Ciuc CSA Steaua București 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 108 16.02.2023 18:30 CSA Steaua București ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 109 17.02.2023 18:30 CSA Steaua București ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) București
CN 110 19.02.2023 18:30 CSM Corona Brașov SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Brașov
CN 111 25.02.2023 18:30 ACS Sapientia U23 CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța
CN 112 26.02.2023 18:30 ACS Sapientia U23 CSM Corona Brașov 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Cârța

GRUPA A echipe clasate pe locurile I – III

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
CN 113 18:30 Locul II Locul III 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
CN 114 18:30 Locul II Locul III 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
CN 115 18:30 Locul I Locul II 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
CN 116 18:30 Locul I Locul II 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
CN 117 18:30 Locul III Locul I 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
CN 118 18:30 Locul III Locul I 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
CN 119 18:30 Locul III Locul II 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
CN 120 18:30 Locul III Locul II 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
CN 121 18:30 Locul II Locul I 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
CN 122 18:30 Locul II Locul I 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
CN 123 18:30 Locul I Locul III 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
CN 124 18:30 Locul I Locul III 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)

GRUPA B echipe clasate pe locurile IV – VII

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
125 18:30 Locul IV Locul VII 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
126 18:30 Locul IV Locul VII 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
127 18:30 Locul V Locul VI 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
128 18:30 Locul V Locul VI 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
129 18:30 Locul VII Locul VI 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
130 18:30 Locul VII Locul VI 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
131 18:30 Locul IV Locul V 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
132 18:30 Locul IV Locul V 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
133 18:30 Locul V Locul VII 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
134 18:30 Locul V Locul VII 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
135 18:30 Locul VI Locul IV 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
136 18:30 Locul VI Locul IV 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
137 18:30 Locul VII Locul IV 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
138 18:30 Locul VII Locul IV 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
139 18:30 Locul VI Locul V 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
140 18:30 Locul VI Locul V 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
141 18:30 Locul VI Locul VII 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
142 18:30 Locul VI Locul VII 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
143 18:30 Locul V Locul IV 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
144 18:30 Locul V Locul IV 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
145 18:30 Locul VII Locul V 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
146 18:30 Locul VII Locul V 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
147 18:30 Locul IV Locul VI 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
148 18:30 Locul IV Locul VI 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)

Play-off

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
1 Loc 1 din Grupa A

 

Loc 1 din Grupa B 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
2 Loc 1 din Grupa A

 

Loc 1 din Grupa B 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
3 Loc 2 din Grupa A Loc 3 din Grupa A

 

0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
4 Loc 2 din Grupa A Loc 3 din Grupa A

 

0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
5 Loc 1 din Grupa B Loc 1 din Grupa A

 

0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
6 Loc 1 din Grupa B Loc 1 din Grupa A

 

0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
8 Loc 3 din Grupa A

 

Loc 2 din Grupa A 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
9 Loc 3 din Grupa A

 

Loc 2 din Grupa A 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
7 Loc 1 din Grupa A

 

Loc 1 din Grupa B 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
10 Loc 2 din Grupa A Loc 3 din Grupa A

 

0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)

Finala Mare

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
1 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
2 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
3 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
4 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
5 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
6 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
7 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  

Finala Mică

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
1 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
2 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
3 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
4 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)  
5 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)