Campionat Național Juniori U18, Sezonul 2017 – 2018

0
11138

În sezonul competițional 2017 – 2018 s-au înscris 4 echipe pentru disputarea Campionatului Național: CSS Miercurea Ciuc, CSA Steaua Bucureşti,  CSM Dunărea Galaţi și CSS Gheorgheni.

Sezonul începe pe data de 30 septembrie cu meciul CSM Dunărea Galați  – CSS Miercurea Ciuc, pe patinoarul din Galați, la ora 17:30.

Cele 4 echipe înscrise vor juca Sezon Regulat în sistem divizie, fiecare cu fiecare, conform calendarului competițional de mai jos.

Program Sezon Regulat 

Program meciuri Pointstreak <<

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
CN 1 30.09.2017 17:00 CSM Dunarea Galati CSS Miercurea Ciuc 4 – 13 (0-7, 2-3, 2-3) Galati
CN 2 01.10.2017 11:00 CSM Dunarea Galati CSS Miercurea Ciuc 2 – 6 (1-1, 1-3, 0-2) Galati
CN 3 30.09.2017 17:30 CSS Gheorgheni CSA Steaua Bucuresti 6 – 4 (3-0, 0-2, 3-2) Gheorgheni
CN 4 01.10.2017 10:30 CSS Gheorgheni CSA Steaua Bucuresti 2 – 3 (1-1, 0-0, 1-1, 0-1) Gheorgheni
CN 5 28.10.2017 17:30 CSS Gheorgheni CSM Dunarea Galati 7 – 2 (1-0, 2-0, 4-2) Gheorgheni
CN 6 29.10.2017 10:30 CSS Gheorgheni CSM Dunarea Galati 3 – 4 (1-1, 1-2, 1-0, 0-1) Gheorgheni
CN 7 21.10.2017 17:30 CSS Miercurea Ciuc CSA Steaua Bucuresti 12 – 1 (3-0, 4-1, 5-0) M-Ciuc
CN 8 22.10.2017 10:30 CSS Miercurea Ciuc CSA Steaua Bucuresti 16 – 5 (8-0, 6-3, 2-2) M-Ciuc
CN 9 24.11.2017 17:00 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 21 – 2 (6-1, 8-0, 7-1) M-Ciuc
CN 10 25.11.2017 10:00 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 21 – 2 (6-0, 7-1, 8-1) M-Ciuc
CN 11 29.03.2018 17:00 CSM Dunarea Galati CSA Steaua Bucuresti 0 – 0 (forfeit) Galati
CN 12 30.03.2018 17:00 CSM Dunarea Galati CSA Steaua Bucuresti 0 – 0 (forfeit) Galati
CN 13 23.12.2017 17:30 CSS Miercurea Ciuc CSM Dunarea Galati 7 – 1 (1-0, 3-1, 3-0) Miercurea Ciuc
CN 14 24.12.2017 10:30 CSS Miercurea Ciuc CSM Dunarea Galati 15 – 2 (3-1, 8-0, 4-1) Miercurea Ciuc
CN 15 22.12.2017 16:00 CSA Steaua Bucuresti CSS Gheorgheni 2 – 4 (0-0, 1-2, 1-2) Bucuresti
CN 16 23.12.2017 08:00 CSA Steaua Bucuresti CSS Gheorgheni 4 – 6 (0-1, 3-3, 1-2) Bucuresti
CN 17 29.12.2017 17:30 CSM Dunarea Galati CSS Gheorgheni 0 – 0 (forfeit) Galati
CN 18 30.12.2017 10:30 CSM Dunarea Galati CSS Gheorgheni 0 – 0 (forfeit) Galati
CN 19 18.12.2017 16:00 CSA Steaua Bucuresti CSS Miercurea Ciuc 3 – 6 (0-1, 2-2, 1-3) Bucuresti
CN 20 19.12.2017 9:00 CSA Steaua Bucuresti CSS Miercurea Ciuc 2 – 8 (0-1, 1-2, 1-5) Bucuresti
CN 21 04.01.2018 17:30 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 0 – 10 (0-2, 0-2, 0-6) Gheorgheni
CN 22 19.01.2018 17:00 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 0 – 6 (0-2, 0-1, 0-3) Gheorgheni
CN 23 13.01.2018 14:00 CSA Steaua Bucuresti CSM Dunarea Galati 0 – 7 (0-4, 0-2, 0-1) Bucuresti
CN 24 14.01.2018 14:00 CSA Steaua Bucuresti CSM Dunarea Galati 0 – 8 (0-4, 0-2, 0-2) Bucuresti
CN 25 27.01.2018 17:30 CSM Dunarea Galati CSS Miercurea Ciuc 2 – 13 (0-8, 0-1, 2-4) Galati
CN 26 28.01.2018 10:30 CSM Dunarea Galati CSS Miercurea Ciuc 1 – 14 (1-6, 0-6, 0-2) Galati
CN 27 20.01.2018 15:30 CSS Gheorgheni CSA Steaua Bucuresti 4 – 3 (1-0, 2-1, 0-2, 1-0) Gheorgheni
CN 28 21.01.2018 10:00 CSS Gheorgheni CSA Steaua Bucuresti 1 – 6 (0-1, 0-4, 1-1) Gheorgheni
CN 29 03.02.2018 18:30 CSS Gheorgheni CSM Dunarea Galati 0 – 0 (forfeit) Gheorgheni
CN 30 04.02.2018 21:00 CSS Gheorgheni CSM Dunarea Galati 0 – 0 (forfeit) Gheorgheni
CN 31 03.02.2018 18:40 CSS Miercurea Ciuc CSA Steaua Bucuresti 15 – 0 (2-0, 8-0, 5-0) M-Ciuc
CN 32 04.02.2018 14:20 CSS Miercurea Ciuc CSA Steaua Bucuresti 13 – 0 (5-0, 4-0, 4-0) M-Ciuc
CN 33 17.02.2018 15:00 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 7 – 0 (3-0, 3-0, 1-0) M-Ciuc
CN 34 18.02.2018 11:40 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 8 – 2 (2-0, 1-2, 5-0) M-Ciuc
CN 35 17.02.2018 17:30 CSM Dunarea Galati CSA Steaua Bucuresti 0 – 0 (forfeit) Galati
CN 36 18.02.2018 10:30 CSM Dunarea Galati CSA Steaua Bucuresti 0 – 0 (forfeit) Galati
CN 37 03.03.2018 18:20 CSS Miercurea Ciuc CSM Dunarea Galati 11 – 1 (7-1, 3-0, 1-0) M-Ciuc
CN 38 04.03.2018 09:30 CSS Miercurea Ciuc CSM Dunarea Galati 6 – 0 (1-0, 3-0, 2-0) M-Ciuc
CN 39 03.03.2018 14:30 CSA Steaua Bucuresti CSS Gheorgheni 9 – 2 (0-0, 5-1, 4-1) Bucuresti
CN 40 04.03.2018 14:30 CSA Steaua Bucuresti CSS Gheorgheni 7 – 4 (0-1, 3-2, 4-1) Bucuresti
CN 41 10.03.2018 14:00 CSM Dunarea Galati CSS Gheorgheni 4 – 5 (0-2, 2-1, 2-1, 0-0, 0-1) Gheorgheni
CN 42 11.03.2018 10:30 CSM Dunarea Galati CSS Gheorgheni 6 – 1 (0-0, 3-1, 3-0) Galati
CN 43 22.03.2018 17:00 CSA Steaua Bucuresti CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (forfeit) Brasov
CN 44 11.03.2018 10:30 CSA Steaua Bucuresti CSS Miercurea Ciuc 4 – 10 (3-3, 0-5, 1-2) Brasov
CN 45 17.03.2018 17:30 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 2 – 5 (1-2, 0-2, 1-1) Gheorgheni
CN 46 16.03.2018 16:45 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 2 – 10 (0-1, 1-4, 1-5) Gheorgheni
CN 47 17.03.2018 14:00 CSA Steaua Bucuresti CSM Dunarea Galati 0 – 0 (forfeit) Brasov
CN 48 18.03.2018 14:00 CSA Steaua Bucuresti CSM Dunarea Galati 0 – 0 (forfeit) Brasov

 

Clasament final:

  1. CSS Miercurea Ciuc
  2. CSS Gheorgheni
  3. CSM Dunarea Galati
  4. CSA Steaua Bucuresti