Campionatul Național de Juniori U18, sezonul 2018 – 2019

0
9452

În sezonul competițional 2018 – 2019 s-au înscris 5 echipe pentru disputarea Campionatului Național: CSS Miercurea Ciuc, CSS Gheorgheni, CSM Suceava, CSM Galaţi și ACS Steaua Rangers.

Sezonul începe pe data de 20 octombrie 2018 cu meciurile CSS Gheorgheni – ACS Steaua Rangers și CSM Suceava – CSM Galați.

Cele 5 echipe înscrise vor juca Sezon Regulat în sistem etape duble, conform calendarului competițional de mai jos:

Program meciuri Pointstreak >>

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
CN 1 20.10.2018 20:30 CSS Gheorgheni ACS Steaua Rangers 4 – 1 (1-1, 2-0, 1-0) Gheorgheni
CN 2 21.10.2018 13:00 CSS Gheorgheni ACS Steaua Rangers 9 – 4 (2-4, 3-0, 4-0) Gheorgheni
CN 3 20.10.2018 17:00 CSM Suceava CSM Galați 2– 34 (0-8, 1-12, 1-14) Galați
CN 4 21.10.2018 09:00 CSM Suceava CSM Galați 2 – 26 (1-5, 0-11, 1-10) Galați
CN 5 03.11.2018 15:30 ACS Steaua Rangers CSM Suceava 22 – 1 (2-0, 8-1, 12-0) București
CN 6 04.11.2018 07:30 ACS Steaua Rangers CSM Suceava 17 – 1 (6-0, 5-0, 6-1) București
CN 7 03.11.2018 17:00 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 7 – 1 (3-0, 1-1, 3-0) Miercurea Ciuc
CN 8 04.11.2018 11:00 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 9 – 1 (3-0, 5-0, 1-1) Miercurea Ciuc
CN 9 17.11.2018 17:00 CSM Suceava CSS Miercurea Ciuc 5 – 0 (forfeit) Suceava
CN 10 18.11.2018 11:00 CSM Suceava CSS Miercurea Ciuc 0 – 5 (forfeit) Suceava
CN 11 17.11.2018 15:00 CSM Galați ACS Steaua Rangers 7 – 3 (1-1, 1-2, 5-0) Galați
CN 12 18.11.2018 14:30 CSM Galați ACS Steaua Rangers 9 – 1 (2-1, 5-0, 2-0) Galați
CN 13 01.12.2018 17:00 CSS Miercurea Ciuc CSM Galați 3 – 0 (0-0, 3-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 14 02.12.2018 11:00 CSS Miercurea Ciuc CSM Galați 8 – 0 (3-0, 2-0, 3-0) Miercurea Ciuc
CN 15 01.12.2018 17:00 CSM Suceava CSS Gheorgheni 2 – 7 (0-2, 1-1, 1-4) Gheorgheni
CN 16 02.12.2018 11:00 CSM Suceava CSS Gheorgheni 1 – 8 (0-2, 0-3, 1-3) Gheorgheni
CN 17 15.12.2018 15:00 CSM Galați CSS Gheorgheni 5 – 3 (1-1, 3-1, 1-1) Galați
CN 18 16.12.2018 11:00 CSM Galați CSS Gheorgheni 2 – 5 (1-4, 1-0, 0-1) Galați
CN 19 15.12.2018 20:00 ACS Steaua Rangers CSS Miercurea Ciuc 3 – 16 (2-2, 1-9, 0-5) București
CN 20 16.12.2018 08:00 ACS Steaua Rangers CSS Miercurea Ciuc 5 – 0 (forfeit) București
CN 21 13.01.2019 20:00 ACS Steaua Rangers CSS Gheorgheni 6 – 3 (2-1, 2-2, 2-0) București
CN 22 14.01.2019 10:30 ACS Steaua Rangers CSS Gheorgheni 3 – 6 (1-1, 1-2, 1-3) București
CN 23 12.01.2019 17:00 CSM Galați CSM Suceava 13 – 2 (4-1, 3-1, 6-0) Suceava
CN 24 13.01.2019 11:00 CSM Galați CSM Suceava 6 – 1 (2-0, 2-0, 2-1) Suceava
CN 25 09.03.2019 20:00 CSM Suceava ACS Steaua Rangers 1 – 24 (0-5, 1-10, 0-9) Bucuresti
CN 26 10.03.2019 08:00 CSM Suceava ACS Steaua Ranger 1 – 21 (0-8, 0-5, 1-8) Bucuresti
CN 27 26.01.2019 14:30 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 1 – 6 (1-2, 0-2, 0-2) Gheorgheni
CN 28 27.01.2019 11:00 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 2 – 9 (1-3, 1-5, 0-1) Gheorgheni
CN 29 09.02.2019 17:00 CSS Miercurea Ciuc CSM Suceava 35 – 0 (11-0, 9-0, 15-0) Miercurea Ciuc
CN 30 10.02.2019 11:00 CSS Miercurea Ciuc CSM Suceava 39 – 0 (12-0, 15-0, 12-0) Miercurea Ciuc
CN 31 06.02.2019 16:00 ACS Steaua Rangers CSM Galați 4 – 6 (0-2, 1-2, 3-2) București
CN 32 13.02.2019 20:00 ACS Steaua Rangers CSM Galați 6 – 3 (2-2, 2-1, 2-0) București
CN 33 23.02.2019 17:00 CSM Galați CSS Miercurea Ciuc 2 – 7 (1-2, 0-2, 1-3) Galați
CN 34 24.02.2019 10:00 CSM Galați CSS Miercurea Ciuc 3 – 11 (2-2, 1-2, 0-7) Galați
CN 35 23.02.2019 17:00 CSM Suceava CSS Gheorgheni 1 – 7 (0-2, 0-2, 1-3) Suceava
CN 36 24.02.2019 11:00 CSM Suceava CSS Gheorgheni 3 – 6 (1-1, 1-2, 1-3) Suceava
CN 37 02.03.2019 15:30 CSS Gheorgheni CSM Galați 11 – 1 (2-1, 6-0, 3-0) Gheorgheni
CN 38 03.03.2019 08:00 CSS Gheorgheni CSM Galați 9 – 2 (2-0, 2-1, 5-1) Gheorgheni
CN 39 02.03.2019 18:00 CSS Miercurea Ciuc ACS Steaua Rangers 8 – 4 (2-1, 2-0, 4-3) Miercurea Ciuc
CN 40 03.03.2019 08:00 CSS Miercurea Ciuc ACS Steaua Rangers 10 – 5 (1-1, 4-2, 5-2) Miercurea Ciuc

Play off:

  • primele două clasate vor juca trei meciuri din 5 pentru medaliile de aur și argint
  • echipele clasate pe locurile 3 și 4 vor juca trei meciuri din cinci pentru medalia de bronz

Finala mică:

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
1 17.04.2019 17:15 CSS Gheorgheni CSM Galați 8 – 4 (3-1, 3-3, 2-0) Gheorgheni
2 18.04.2019  12:30 CSS Gheorgheni CSM Galați 7 – 4 (0-1, 1-3, 6-0) Gheorgheni
3 00.00.2019   CSM Galați CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galati
4 00.00.2019   CSM Galați CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Galati
5 00.00.2019   CSS Gheorgheni CSM Galați 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni

Finala mare:

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
1 20.04.2019  17:00 CSS Miercurea Ciuc ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
2 00.00.2019   CSS Miercurea Ciuc ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
3 26.04.2019 17:00  ACS Steaua Rangers CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Bucuresti
4 00.00.2019   ACS Steaua Rangers CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Bucuresti
5 00.00.2019   CSS Miercurea Ciuc ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc