Campionatul Național de Juniori U16, sezonul 2018 – 2019

0
7723

Sezonul competițional 2018 – 2019 reunește la start 5 echipe înscrise în Campionatul Național: CSS Miercurea Ciuc, CSS Gheorgheni, ACS Felcsik S.K., ACS Steaua Rangers, ACS Kiralypingvinek Jegkorong Klub.

Sezonul începe pe data de 29 septembrie 2018 pe patinoarele din Gheorgheni, respectiv Cârța.

Programul sezonului regulat:

Program meciuri Pointstreak >>

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
CN 1 29.09.2018 13:15 CSS Gheorgheni ACS Kiralypingvinek 5 – 0 (forfeit) Gheorgheni
CN 2 30.09.2018 12:00 CSS Gheorgheni ACS Kiralypingvinek 5 – 0 (forfeit) Gheorgheni
CN 3 29.09.2018 17:00 ACS Felcsik ACS Steaua Rangers 7 – 3 (3-1, 2-1, 2-1) Cârța
CN 4 30.09.2018 10:00 ACS Felcsik ACS Steaua Rangers 7 – 3 (1-2, 3-1, 3-0) Cârța
CN 5 13.10.2018 17:00 ACS Kiralypingvinek ACS Felcsik 1 – 5 (1-0, 0-2, 0-3) Sf Gheorghe
CN 6 14.10.2018 11:00 ACS Kiralypingvinek ACS Felcsik 3 – 4 (2-1, 0-1, 1-2) Sf Gheorghe
CN 7 13.10.2018 17:30 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 4 –5 (1-2, 2-2, 1-1) Miercurea Ciuc
CN 8 14.10.2018 12:30 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 3 – 4 (1-0, 1-1, 1-2, 0-1) Miercurea Ciuc
CN 9 29.10.2018 17:45 ACS Felcsik CSS Miercurea Ciuc 0 – 10 (0-3, 0-1, 0-6) Cârța
CN 10 30.10.2018 17:45 ACS Felcsik CSS Miercurea Ciuc 0 – 2 (0-1, 0-0, 0-1) Cârța
CN 11 27.10.2018 18:00 ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 4 – 2 (0-1, 2-0, 2-1) București
CN 12 28.10.2018 13:00 ACS Steaua Rangers ACS Kiralypingvinek 2 – 7 (0-1, 2-2, 0-4) București
CN 13 10.11.2018 15:30 CSS Miercurea Ciuc ACS Steaua Rangers 12 – 1 (2-1, 4-0, 6-0) Miercurea Ciuc
CN 14 11.11.2018 14:00 CSS Miercurea Ciuc ACS Steaua Rangers 16 – 1 (6 – 1, 6-0, 4-0) Miercurea Ciuc
CN 15 10.11.2018 10:00 CSS Gheorgheni ACS Felcsik 6 – 2 (1-0, 3-0, 2-2) Gheorgheni
CN 16 11.11.2018 10:00 CSS Gheorgheni ACS Felcsik 6 – 1 (1-0, 0-1, 5-0) Gheorgheni
CN 17 08.12.2018 20:00 ACS Steaua Rangers CSS Gheorgheni 2 – 15 (2-3, 0-6, 0-6) București
CN 18 09.12.2018 13:00 ACS Steaua Rangers CSS Gheorgheni 2 – 6 (0-2, 1-2, 1-2) București
CN 19 24.11.2018 15:00 ACS Kiralypingvinek CSS Miercurea Ciuc 5 – 7 (1-3, 1-1, 3-3) Sf Gheorghe
CN 20 25.11.2018 08:00 ACS Kiralypingvinek CSS Miercurea Ciuc 1 – 11 (0-3, 1-4, 0-4) Sf Gheorghe
CN 21 09.02.2019 14:00 ACS Kiralypingvinek CSS Gheorgheni 2 – 10 (0-2, 0-5, 2-3) Sf Gheorghe
CN 22 10.02.2019 14:00 ACS Kiralypingvinek CSS Gheorgheni 4 – 1 (2-0, 1-1, 1-0) Sf Gheorghe
CN 23 24.11.2018 20:00 ACS Steaua Rangers ACS Felcsik 4 – 3 (0-3, 2-0, 2-0) București
CN 24 25.11.2018 13:00 ACS Steaua Rangers ACS Felcsik 1 – 7 (0-3, 1-0, 0-4) București
CN 25 22.12.2018 12:00 ACS Felcsik ACS Kiralypingvinek 6 – 1 (2-0, 1-0, 3-1) Cârța
CN 26 23.12.2018 11:00 ACS Felcsik ACS Kiralypingvinek 3 – 6 (2-1, 0-3, 1-2) Cârța
CN 27 22.12.2018 17:00 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 0 – 3 (0-1, 0-0, 0-2) Gheorgheni
CN 28 23.12.2018 11:00 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 4 – 1 (2-1, 1-0, 1-0) Gheorgheni
CN 29 05.01.2019 17:00 CSS Miercurea Ciuc ACS Felcsik 15 – 5 (4-3, 5-1, 6-1) Miercurea Ciuc
CN 30 06.01.2019 11:30 CSS Miercurea Ciuc ACS Felcsik 5 – 1 (2-0, 1-1, 2-0) Miercurea Ciuc
CN 31 05.01.2019 15:30 ACS Kiralypingvinek ACS Steaua Rangers 4 – 3 (0-1, 1-2, 2-0, 1-0) Sf Gheorghe
CN 32 06.01.2019 14:00 ACS Kiralypingvinek ACS Steaua Rangers 2 – 8 (1-2, 1-1, 0-5) Sf Gheorghe
CN 33 19.01.2019 20:00 ACS Steaua Rangers CSS Miercurea Ciuc 2 – 9 (1-2, 1-4, 0-3) București
CN 34 20.01.2019 13:00 ACS Steaua Rangers CSS Miercurea Ciuc 3 – 15 (0-3, 1-6, 2-6) București
CN 35 19.01.2019 17:00 ACS Felcsik CSS Gheorgheni 0 – 5 (0-2, 0-2, 0-1) Cârța
CN 36 20.01.2019 11:00 ACS Felcsik CSS Gheorgheni 2 – 5 (2-1, 0-2, 0-2) Cârța
CN 37 02.02.2019 20:30 CSS Gheorgheni ACS Steaua Rangers 17 – 1 (5-0, 5-0, 7-1) Gheorgheni
CN 38 03.02.2019 11:00 CSS Gheorgheni ACS Steaua Rangers 12 – 0 (3-0, 5-0, 4-0) Gheorgheni
CN 39 02.02.2019 17:00 CSS Miercurea Ciuc ACS Kiralypingvinek 18 – 1 (7-1, 5-0, 6-0) Miercurea Ciuc
CN 40 03.02.2019 11:00 CSS Miercurea Ciuc ACS Kiralypingvinek 7 – 1 (1-0, 1-1, 5-0) Miercurea Ciuc

Play off:

  • primele două clasate vor juca trei meciuri din cinci pentru medaliile de aur și argint
  • echipele clasate pe locurile 3 și 4 vor juca trei meciuri din cinci pentru medalia de bronz

 Finala mică:

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
1 30.03.2019 15:45 ACS Felcsik ACS Steaua Rangers 5 – 6 (1-0, 1-4, 3-1, 0-1) Carta
2 31.03.2019 13:00 ACS Felcsik ACS Steaua Rangers 1 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 1-0) Carta
3 23.04.2019  17:00 ACS Steaua Rangers ACS Felcsik 1 – 3 (0-1, 0-2, 1-0) Bucuresti
4 24.04.2019  17:00 ACS Steaua Rangers ACS Felcsik 1 – 3 (0-1, 0-1, 1-1) Bucuresti
5 00.00.2019 ACS Felcsik ACS Steaua Rangers 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Carta

Finala mare:

Nr Joc Data

 

Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
1 17.04.2019  18:30 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 2 – 5 (0-2, 1-1, 1-2) Gheorgheni
2 18.04.2019  18:30 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 1 – 3 (0-1, 0-2, 1-0) Gheorgheni
3 19.04.2019  18:30 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 1 – 0 (0-0, 0-0, 1-0) Miercurea Ciuc
4 00.00.2019 CSS Gheorgheni CSS Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
5 00.00.2019 CSS Miercurea Ciuc CSS Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc