Senioare, Campionatul Național, sezonul 2018 – 2019

0
1200

În acest sezon competițional sunt înscrise trei echipe de senioare: SC Miercurea Ciuc, CSS Triumf București și ACS Hockey Gheorgheni.

Cele 10 turnee se vor derula la datele calendaristice de mai jos; orele se vor stabili de către echipa organizatoare împreună cu administratorul patinoarului și vor fi anunțate în timp util pe site-ul și pe pagina de facebook a FRHG:

Nr Joc Data Ora Echipa A Echipa B Rezultat Patinoar
Turneul I amânat
CN 1 12.10.2018 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 2 13.10.2018 CSS Triumf ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 3 14.10.2018 SC Miercurea Ciuc CSS Triumf 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
Turneul II
CN 4 09.11.2018 15:00 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 2 – 5 (1-1, 1-2, 0-2) Miercurea Ciuc
CN 5 27.10.2018 12:30 CSS Triumf ACSH Gheorgheni 2 – 6 (0-2, 2-2, 0-2) Gheorgheni
CN 6 28.10.2018 13:00 SC Miercurea Ciuc CSS Triumf 3 – 5 (2-1, 0-2, 1-2) Gheorgheni
Turneul III
CN 7 16.11.2018 17:00 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 8 17.11.2018 11:00 CSS Triumf ACSH Gheorgheni 3 – 5 (3-0, 0-0, 0-5) Miercurea Ciuc
CN 9 18.11.2018 13:00 SC Miercurea Ciuc CSS Triumf 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
Turneul IV
CN 10 23.11.2018 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 11 24.11.2018 CSS Triumf ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 12 25.11.2018 SC Miercurea Ciuc CSS Triumf 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
Turneul V
CN 13 07.12.2018 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 14 08.12.2018 CSS Triumf ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 15 09.12.2018 SC Miercurea Ciuc CSS Triumf 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
Turneul VI
CN 16 18.01.2019 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 17 19.01.2019 CSS Triumf ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 18 20.01.2019 SC Miercurea Ciuc CSS Triumf 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
Turneul VII
CN 19 01.02.2019 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 20 02.02.2019 CSS Triumf ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 21 03.02.2019 SC Miercurea Ciuc CSS Triumf 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
Turneul VIII
CN 22 15.02.2019 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 23 16.02.2019 CSS Triumf ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 24 17.02.2019 SC Miercurea Ciuc CSS Triumf 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
Turneul IX
CN 25 01.03.2019 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 26 02.03.2019 CSS Triumf ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
CN 27 03.03.2019 SC Miercurea Ciuc CSS Triumf 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc
Turneul X
CN 28 15.03.2019 ACSH Gheorgheni SC Miercurea Ciuc 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 29 16.03.2019 CSS Triumf ACSH Gheorgheni 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni
CN 30 17.03.2019 SC Miercurea Ciuc CSS Triumf 0 – 0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Gheorgheni