Campionatul National de Juniori II U16 Sezonul 2014 – 2015

0
736

CSS Miercurea Ciuc câştigă seria 2 din 3 şi este campioana CN Juniori II U16

Clasament final

1. CSS Miercurea Ciuc 1
2. CSS Miercurea Ciuc 2
3. CSS Gheorgheni
4. ASC Corona 2010 Braşov
5. CSM Dunarea Galaţi

Program meciuri Pointstreak aici.
Clasament şi Statistică Pointstreak aici.

PLAY OFF    FINALA CAMPIONAT NAŢIONAL – JUNIORI  II  U16
Finala Mare
nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A  vs ECHIPA B Rezultat Patinoar Scor general
CNJU16 54 16.03.2015 18:10 CSS Miercurea Ciuc 2 vs CSS Miercurea Ciuc 1  1 – 7
(0-0, 0-1, 1-6)
Miercurea Ciuc  0 – 1
CNJU16 55 17.03.2015 18:40 CSS Miercurea Ciuc 1 vs CSS Miercurea Ciuc 2  6 – 3
(2-0, 2-1, 2-2)
Miercurea Ciuc  2 – 0
CNJU16 56 23.03.2015 CSS Miercurea Ciuc 1 vs CSS Miercurea Ciuc 2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Miercurea Ciuc  anulat
Repriza suplimentară  10  minute
Play-off „cel mai bun din 3 (trei) meciuri” 

Program meciuri Pointstreak aici.
Clasament şi Statistică Pointstreak aici.

Finala Mică
nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A  vs ECHIPA B Rezultat Patinoar Scor general
CNJU16 51 13.03.2015 12:30 CSS Gheorgheni vs ASC Corona Braşov  5 – 4
(1-1, 1-2, 2-1, 0-0, 1-0)
Gheorgheni  1 – 0
CNJU16 52 14.03.2015 09:30 ASC Corona Braşov vs CSS Gheorgheni  3 – 8
(1-3, 1-4, 1-1)
Braşov  0 – 2
CNJU16 53 15.03.2015 09:30 ASC Corona Braşov vs CSS Gheorgheni (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0) Braşov  anulat
Repriza suplimentară  10  minute
Play-off „cel mai bun din 3 (trei) meciuri” 

CSS Gheorgheni câştigă seria 2 din 3 şi ocupă locul 3 în CN Juniori II U16
Program meciuri Pointstreak aici.
Clasament şi Statistică Pointstreak aici.

Sezon Regulat 5 echipe

nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A  vs ECHIPA B Rezultat Patinoar
CNJU16 1 26.11.2014  miercuri 16:30 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Gheorgheni   7 – 9
(3-3, 1-0, 3-6)
Galaţi 1 stă
CNJU16 2 26.11.2014  miercuri 19:00 CSS Miercurea Ciuc 2 vs ASC Corona Braşov  3 – 4
(0-1, 2-2, 1-1)
Galaţi
CNJU16 3 27.11.2014 joi 15:30 CSS Miercurea Ciuc 1 vs CSS Miercurea Ciuc 2  7 – 3
(1-2, 3-1, 3-0)
Galaţi 3 stă
CNJU16 4 27.11.2014 joi 18:00 ASC Corona Braşov  vs CSM Dunarea Galaţi  7 – 8  RS
(2-2, 4-3, 1-2, 0-1)
Galaţi
CNJU16 5 28.11.2014 vineri 15:30 CSS Miercurea Ciuc 1 vs CSM Dunarea Galaţi  16 – 2
(6-0, 5-0, 5-2)
Galaţi 4 stă
CNJU16 6 28.11.2014  vineri 18:00 ASC Corona Braşov  vs CSS Gheorgheni   10 – 8
(1-2, 3-2, 6-4)
Galaţi
CNJU16 7 29.11.2014 sâmbătă 11:30 CSS Gheorgheni  vs CSS Miercurea Ciuc 1  2 – 8
(1-2, 1-3, 0-3)
Galaţi 2 stă
CNJU16 8 29.11.2014 sâmbătă 14:00 CSS Miercurea Ciuc 2 vs CSM Dunarea Galaţi  10 – 3
(3-1, 2-2, 5-0)
Galaţi
CNJU16 9 30.11.2014 duminică 08:30 CSS Miercurea Ciuc 1 vs ASC Corona Braşov   14 – 1
(6-0, 3-1, 5-0)
Galaţi 5 stă
CNJU16 10 30.11.2014 duminică 14:00 CSS Gheorgheni  vs CSS Miercurea Ciuc 2  2 – 12
(0-6, 1-1, 1-5)
Galaţi
               
CNJU16 11 03.12.2014  miercuri 15:30 CSS Gheorgheni  vs CSM Dunarea Galaţi  6 – 4
(1-2, 3-1, 2-1)
Miercurea Ciuc 1 stă
CNJU16 12 03.12.2014  miercuri 18:00 ASC Corona Braşov vs CSS Miercurea Ciuc 2  3 – 7
(2-2, 0-3, 1-2)
Miercurea Ciuc
CNJU16 13 04.12.2014 joi 15:30 CSS Miercurea Ciuc 2 vs CSS Miercurea Ciuc 1  2 – 7
(0-3, 0-2, 2-2)
Miercurea Ciuc 3 stă
CNJU16 14 04.12.2014 joi 18:00 CSM Dunarea Galaţi vs ASC Corona Braşov   10 – 4
(1-2, 3-1, 6-1)
Miercurea Ciuc
CNJU16 15 05.12.2014  vineri 15:30 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Miercurea Ciuc 1  5 – 10
(1-4, 1-3, 3-3)
Miercurea Ciuc 4 stă
CNJU16 16 05.12.2014  vineri 18:00 CSS Gheorgheni  vs ASC Corona Braşov   6 – 3
(0-0, 2-2, 4-1)
Miercurea Ciuc
CNJU16 17 06.12.2014 sâmbătă 09:00 CSS Miercurea Ciuc 1 vs CSS Gheorgheni   14 – 4
(3-1, 6-1, 5-2)
Miercurea Ciuc 2 stă
CNJU16 18 06.12.2014 sâmbătă 11:30 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Miercurea Ciuc 2  3 – 12
(0-4, 1-3, 2-5)
Miercurea Ciuc
CNJU16 19 07.12.2014 duminică 09:00 ASC Corona Braşov  vs CSS Miercurea Ciuc 1  4 – 8
(1-2, 2-1, 1-5)
Miercurea Ciuc 5 stă
CNJU16 20 07.12.2014 duminică 14:00 CSS Miercurea Ciuc 2 vs CSS Gheorgheni   9 – 3
(1-1, 4-1, 4-1)
Miercurea Ciuc
               
CNJU16 21 05.01.2015 luni 09:00 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Gheorgheni   6 – 7
(3-0, 2-3, 1-3, 0-1) RS
Cârța 1 stă
CNJU16 22 05.01.2015 luni 12:00 CSS Miercurea Ciuc 2 vs ASC Corona Braşov  9 – 4
(1-2, 4-1, 4-1)
Cârța
CNJU16 23 06.01.2015 marţi 09:00 CSS Miercurea Ciuc 1 vs CSS Miercurea Ciuc 2  5 – 3
(1-1, 1-1, 3-1)
Cârța 3 stă
CNJU16 24 06.01.2015 marţi 12:00 ASC Corona Braşov  vs CSM Dunarea Galaţi  9 – 8
(4-2, 2-4, 3-2)
Cârța
CNJU16 25 07.01.2015 miercuri 09:00 CSS Miercurea Ciuc 1 vs CSM Dunarea Galaţi  15 – 3
(4-2, 3-0, 8-1)
Cârța 4 stă
CNJU16 26 07.01.2015 miercuri 12:00 ASC Corona Braşov  vs CSS Gheorgheni   6 – 4
(2-3, 3-0, 1-1)
Cârța
CNJU16 27 08.01.2015 joi 09:00 CSS Gheorgheni  vs CSS Miercurea Ciuc 1  3 – 16
(1-4, 0-9, 2-3)
Cârța 2 stă
CNJU16 28 08.01.2015 joi 12:00 CSS Miercurea Ciuc 2 vs CSM Dunarea Galaţi  7 – 4
(1-1, 4-2, 2-1)
Cârța
CNJU16 29 09.01.2015 vineri 09:00 CSS Miercurea Ciuc 1 vs ASC Corona Braşov   11 – 2
(3-0, 4-1, 4-1)
Cârța 5 stă
CNJU16 30 09.01.2015 vineri 12:00 CSS Gheorgheni  vs CSS Miercurea Ciuc 2  0 – 8
(0-4, 0-0, 0-4)
Cârța
               
CNJU16 31 04.02.2015 miercuri 12:45 CSS Gheorgheni  vs CSM Dunarea Galaţi  3 – 6
(0-0, 1-2, 2-4)
Braşov 1 stă
CNJU16 32 04.02.2015 miercuri 18:00 ASC Corona Braşov vs CSS Miercurea Ciuc 2  6 – 7  SP
(1-1, 1-3, 4-2, 0-0, 0-1)
Braşov
CNJU16 33 05.02.2015 joi 12:45 CSS Miercurea Ciuc 2 vs CSS Miercurea Ciuc 1  0 – 6
(0-4, 0-2, 0-0)
Braşov 3 stă
CNJU16 34 05.02.2015 joi 18:00 CSM Dunarea Galaţi vs ASC Corona Braşov   9 – 5
(1-0, 3-2, 5-3)
Braşov
CNJU16 35 06.02.2015 vineri 12:45 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Miercurea Ciuc 1  5 – 21
(2-6, 2-12, 1-3)
Braşov 4 stă
CNJU16 36 06.02.2015 vineri 18:00 CSS Gheorgheni  vs ASC Corona Braşov   5 – 0
CCC
Braşov
CNJU16 37 07.02.2015 sâmbătă 18:00 CSS Miercurea Ciuc 1 vs CSS Gheorgheni   18 – 3
(4-2, 6-0, 8-1)
Braşov 2 stă
CNJU16 38 07.02.2015 sâmbătă 12:45 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Miercurea Ciuc 2  6 – 9
(2-3, 2-1, 2-5)
Braşov
CNJU16 39 08.02.2015 duminică 18.00 ASC Corona Braşov  vs CSS Miercurea Ciuc 1  3 – 13
(1-3, 1-5, 1-5)
Braşov 5 stă
CNJU16 40 08.02.2015 duminică 12:45 CSS Miercurea Ciuc 2 vs CSS Gheorgheni   6 – 2
(2-2, 2-0, 2-0)
Braşov
               
CNJU16 41 26.02.2015 joi 16:30 CSM Dunarea Galaţi vs  CSS Gheorgheni   4 – 6
(1-2, 3-2, 0-2)
Miercurea Ciuc 1 stă
CNJU16 42 26.02.2015 joi 19:00 CSS Miercurea Ciuc 2 vs ASC Corona Braşov  10 – 0
(4-0, 3-0, 3-0)
Miercurea Ciuc
CNJU16 43 27.02.2015 vineri 15:30 CSS Miercurea Ciuc 1 vs CSS Miercurea Ciuc 2  4 – 3
(1-0, 2-2, 1-1)
Miercurea Ciuc 3 stă
CNJU16 44 27.02.2015 vineri 18:00 ASC Corona Braşov  vs CSM Dunarea Galaţi  6 – 5 RS
(1-3, 2-2, 2-0, 1-0)
Miercurea Ciuc
CNJU16 45 28.02.2015 sâmbătă 10:00 CSS Miercurea Ciuc 1 vs CSM Dunarea Galaţi  16 – 2
(7-1, 6-1, 3-0)
Miercurea Ciuc 4 stă
CNJU16 46 28.02.2015 sâmbătă 12:30 ASC Corona Braşov  vs CSS Gheorgheni   5 – 4
(3-1, 0-2, 2-1)
Miercurea Ciuc
CNJU16 47 01.03.2015 duminică 10:00 CSS Gheorgheni  vs CSS Miercurea Ciuc 1  4 – 16
(1-7, 1-6, 2-3)
Miercurea Ciuc 2 stă
CNJU16 48 01.03.2015 duminică 12:30 CSS Miercurea Ciuc 2 vs CSM Dunarea Galaţi  12 – 4
(3-1, 3-1, 6-2)
Miercurea Ciuc
CNJU16 49 02.03.2015 luni 18:00 CSS Miercurea Ciuc 1 vs ASC Corona Braşov   9 – 2
(2-0, 4-0, 3-2)
Miercurea Ciuc 5 stă
CNJU16 50 02.03.2015 luni 15:30 CSS Gheorgheni  vs CSS Miercurea Ciuc 2  4 – 21
(0-5, 2-7, 2-9)
Miercurea Ciuc


Sezon Regulat – Repriza suplimentară 5 minute

 

Play-off „cel mai bun din 3 (trei) meciuri” – Finala mare

Play-off „cel mai bun din 3 (trei) meciuri” – Finala mică

Repriza suplimentară 10 minute

Explicaţii abrevieri clasament: MJ = meciuri jucate, W = 3p (meci câştigat timp regulamentar 60 min), OTW = 2p (meci câştigat repriza suplimentară), OTL = 1p (meci pierdut repriza suplimentară), L = 0p (meci pierdut timp regulamentar 60 min), PTS = puncte acumulate, PCT = procentaj realizat din numărul maxim de puncte posibil, GF = goluri înscrise, GA = goluri primite, PIM = minute de penalizare, Gazde = numarul de meciuri de 3p, 2p, 1p, 0p acumulate când echipa a jucat pe teren propriu, Oaspeţi = numărul de meciuri de 3p, 2p, 1p, 0p acumulate când echipa a jucat în deplasare.