Campionatul Național de Juniori II U16 Sezonul 2016 – 2017

0
6091

Semifinala Program meciuri Pointstreak aici.
Semifinala Clasament şi Statistică Pointstreak aici.

Semifinale PlayOff
nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar Scor general
SF1J16 61 27.03.2017 0:00 ASC Corona Braşov vs CSS Miercurea Ciuc  0 – 0 Braşov 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SF2J16 62 27.03.2017 16:00 CSS Gheorgheni vs CSM Dunarea Galaţi  0 – 0 Gheorgheni 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SF1J16 63 28.03.2017 0:00 CSS Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov  0 – 0 Miercurea Ciuc 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SF2J16 64 28.03.2017 0:00 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Gheorgheni  0 – 0 Galați 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SF1J16 65 29.03.2017 0:00 CSS Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov  0 – 0 Miercurea Ciuc 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SF2J16 66 29.03.2017 0:00 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Gheorgheni  0 – 0 Galați 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
Repriza suplimentară  10  minute DT= Dacă trebuie
Play-off „cel mai bun din 3 (trei) meciuri”

 

SC Program meciuri Pointstreak aici.
SC Clasament şi Statistică Pointstreak aici.

Stabilire Clasament locurile 5 și 6
nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar Scor general
SCJ16 77 31.03.2017 21:00 CSM Suceava vs ACS Steaua Rangers – Husky  0 – 0 Telecom Arena 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SCJ16 78 01.04.2017 13:00 ACS Steaua Rangers – Husky vs CSM Suceava  0 – 0 Telecom Arena 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SCJ16 79 02.04.2017 13:00 ACS Steaua Rangers – Husky vs CSM Suceava  0 – 0 Telecom Arena 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SCJ16 80 tba 0:00 CSM Suceava vs ACS Steaua Rangers – Husky  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SCJ16 81 tba 0:00 ACS Steaua Rangers – Husky vs CSM Suceava  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
Repriza suplimentară  10  minute DT= Dacă trebuie
Play-off „cel mai bun din 5 (cinci) meciuri” – Stabilirea Clasamentului
Repriza suplimentară de 10 de minute (locurile 5 şi 6)

 

Program meciuri Pointstreak aici.
Clasament şi Statistică Pointstreak aici.

Sezon Regulat 6 echipe

nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar
CNJU16 1 17.12.2016 19:30 ASC Corona Braşov vs ACS Steaua Rangers – Husky  4 – 3 SP Brașov
(1-1, 1-1, 1-1, 0-0, 1-0)
CNJU16 2 18.12.2016 12:30 ASC Corona Braşov vs ACS Steaua Rangers – Husky  5 – 1 Brașov
(2-0, 1-0, 2-1)
CNJU16 3 08.10.2016 13:00 CSS Gheorgheni vs CSM Dunarea Galaţi  5 – 4 SP Gheorgheni
(1-2, 2-0, 1-2, 0-0, 1-0)
CNJU16 4 09.10.2016 14:00 CSS Gheorgheni vs CSM Dunarea Galaţi  1 – 2 Gheorgheni
(0-0, 0-0, 1-1, 0-1)
CNJU16 5 08.10.2016 13:30 CSM Suceava vs CSS Miercurea Ciuc  0 – 33 Miercurea Ciuc
(0-12, 0-10, 0-11)
CNJU16 6 09.10.2016 11:00 CSM Suceava vs CSS Miercurea Ciuc  0 – 23 Miercurea Ciuc
(0-10, 0-4, 0-9)
CNJU16 7 22.10.2016 14:30 CSS Miercurea Ciuc vs CSS Gheorgheni  7 – 1 Miercurea Ciuc
(4-0, 3-0, 0-1)
CNJU16 8 23.10.2016 14:00 CSS Miercurea Ciuc vs CSS Gheorgheni  8 – 2 Miercurea Ciuc
(4-0, 2-0, 2-2)
CNJU16 9 22.10.2016 17:00 CSM Dunarea Galaţi vs ACS Steaua Rangers – Husky  7 – 1 Galați
(1-1, 2-0, 4-0)
CNJU16 10 23.10.2016 10:00 CSM Dunarea Galaţi vs ACS Steaua Rangers – Husky  12 – 3 Galați
(3-0, 3-2, 6-1)
CNJU16 11 22.10.2016 20:00 ASC Corona Braşov vs CSM Suceava  18 – 1 Braşov
(7-0, 3-0, 8-1)
CNJU16 12 23.10.2016 11:15 ASC Corona Braşov vs CSM Suceava  17 – 4 Braşov
(6-1, 8-2, 3-1)
CNJU16 13 12.11.2016 12:10 CSS Miercurea Ciuc vs ACS Steaua Rangers – Husky  14 – 0 Miercurea Ciuc
(5-0, 3-0, 6-0)
CNJU16 14 13.11.2016 14:00 CSS Miercurea Ciuc vs ACS Steaua Rangers – Husky  1 – 2 Miercurea Ciuc
(0-0, 0-2, 1-0)
CNJU16 15 12.11.2016 14:30 CSM Dunarea Galaţi vs ASC Corona Braşov  6 – 4 Galati
(0-0, 2-4, 4-0)
CNJU16 16 13.11.2016 11:30 CSM Dunarea Galaţi vs ASC Corona Braşov  3 – 2 Galati
(2-0, 1-0, 0-2)
CNJU16 17 12.11.2016 15:45 CSM Suceava vs CSS Gheorgheni  1 – 25 Gheorgheni
(0-7, 1-7, 0-11)
CNJU16 18 13.11.2016 11:45 CSM Suceava vs CSS Gheorgheni  1 – 22 Gheorgheni
(1-6, 0-7, 0-9)
CNJU16 19 19.11.2016 14:45 ASC Corona Braşov vs CSS Miercurea Ciuc  0 – 9 Braşov
(0-3, 0-3, 0-3)
CNJU16 20 20.11.2016 15:45 ASC Corona Braşov vs CSS Miercurea Ciuc  0 – 13 Braşov
(0-4, 0-4, 0-5)
CNJU16 21 19.11.2016 15:30 CSS Gheorgheni vs ACS Steaua Rangers – Husky  6 – 3 Gheorgheni
(2-1, 1-0, 3-2)
CNJU16 22 20.11.2016 12:15 CSS Gheorgheni vs ACS Steaua Rangers – Husky  10 – 1 Gheorgheni
(1-0, 8-0, 1-1)
CNJU16 23 19.11.2016 11:00 CSM Dunarea Galaţi vs CSM Suceava  22 – 1 Galați
(5-0, 6-1, 11-0)
CNJU16 24 20.11.2016 10:00 CSM Dunarea Galaţi vs CSM Suceava  19 – 2 Galați
(9-0, 3-0, 7-2)
CNJU16 25 05.11.2016 18:30 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Miercurea Ciuc  2 – 8 Galați
(1-1, 0-5, 1-2)
CNJU16 26 06.11.2016 10:45 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Miercurea Ciuc  3 – 8 Galați
(1-2, 2-3, 0-3)
CNJU16 27 10.12.2016 12:45 ASC Corona Braşov vs CSS Gheorgheni  1 – 2 Braşov
(0-0, 1-1, 0-1)
CNJU16 28 11.12.2016 11:45 ASC Corona Braşov vs CSS Gheorgheni  0 – 4 Braşov
(0-1, 0-2, 0-1)
CNJU16 29 25.02.2017 15:00 ACS Steaua Rangers – Husky vs CSM Suceava  9 – 2 Cârța
(2-1, 4-0, 3-1)
CNJU16 30 26.02.2017 12:00 ACS Steaua Rangers – Husky vs CSM Suceava 19 – 3 Cârța
(4-1, 6-1, 9-1)
Repriza suplimentară 5 minute

 

nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar
CNJU16 31 28.01.2017 14:45 ACS Steaua Rangers – Husky vs ASC Corona Braşov 4 – 5 RS Brașov
(1-2, 2-0, 1-2, 0-1)
CNJU16 32 29.01.2017 13:30 ACS Steaua Rangers – Husky vs ASC Corona Braşov  1 – 7 Brașov
(1-2, 0-3, 0-2)
CNJU16 33 17.12.2016 16:45 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Gheorgheni 3 – 2 RS Galați
(0-0, 2-0, 0-2, 1-0)
CNJU16 34 18.12.2016 11:45 CSM Dunarea Galaţi vs CSS Gheorgheni 6 – 5 RS Galați
(2-1, 1-2, 2-2, 1-0)
CNJU16 35 17.12.2016 20:20 CSS Miercurea Ciuc vs CSM Suceava  36 – 1 Miercurea Ciuc
(12-0, 10-1, 14-0)
CNJU16 36 18.12.2016 11:20 CSS Miercurea Ciuc vs CSM Suceava  31 – 0 Miercurea Ciuc
(10-0, 7-0, 14-0)
CNJU16 37 07.01.2017 12:30 CSS Gheorgheni vs CSS Miercurea Ciuc  1 – 8 Gheorgheni
(0-3, 0-3, 1-2)
CNJU16 38 08.01.2017 14:30 CSS Gheorgheni vs CSS Miercurea Ciuc  1 – 5 Gheorgheni
(0-1, 1-2, 0-2)
CNJU16 39 04.03.2017 10:00 ACS Steaua Rangers – Husky vs CSM Dunarea Galaţi  2 – 9 Galați
(1-5, 1-2, 0-2)
CNJU16 40 17.03.2017 14:30 ACS Steaua Rangers – Husky vs CSM Dunarea Galaţi  4 – 8 Galați
(0-4, 1-1, 3-3)
CNJU16 41 13.02.2017 20:30 CSM Suceava vs ASC Corona Braşov  2 – 4 Suceava
(0-2, 1-0, 1-2)
CNJU16 42 14.02.2017 09:00 CSM Suceava vs ASC Corona Braşov  2 – 9 Suceava
(0-2, 0-4, 2-3)
CNJU16 43 11.03.2017 20:40 ACS Steaua Rangers – Husky vs CSS Miercurea Ciuc  0 – 12 Miercurea Ciuc
(0-2, 0-5, 0-5)
CNJU16 44 12.03.2017 11:30 ACS Steaua Rangers – Husky vs CSS Miercurea Ciuc 2 – 14 Miercurea Ciuc
(0-6, 1-5, 1-3)
CNJU16 45 21.01.2017 18:30 ASC Corona Braşov vs CSM Dunarea Galaţi  1 – 9 Braşov
(0-2, 0-3, 1-4)
CNJU16 46 22.01.2017 09:30 ASC Corona Braşov vs CSM Dunarea Galaţi  1 – 7 Braşov
(1-1, 0-2, 0-4)
CNJU16 47 21.01.2017 20:30 CSS Gheorgheni vs CSM Suceava  31 – 3 Suceava
(12-0, 11-1, 8-2)
CNJU16 48 22.01.2017 09:00 CSS Gheorgheni vs CSM Suceava  28 – 0 Suceava
(9-0, 9-0, 10-0)
CNJU16 49 30.01.2017 17:30 CSS Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov  5 – 0 Miercurea Ciuc
(2-0, 1-0, 2-0)
CNJU16 50 31.01.2017 17:30 CSS Miercurea Ciuc vs ASC Corona Braşov  14 – 0 Miercurea Ciuc
(5-0, 4-0, 5-0)
CNJU16 51 11.02.2017 08:00 ACS Steaua Rangers – Husky vs CSS Gheorgheni  0 – 14 Cârța
(0-3, 0-6, 0-5)
CNJU16 52 12.02.2017 19:00 ACS Steaua Rangers – Husky vs CSS Gheorgheni  1 – 11 Cârța
(0-3, 0-3, 1-5)
CNJU16 53 07.02.2017 20:30 CSM Suceava vs CSM Dunarea Galaţi  1 – 6 Suceava
(0-2, 1-2, 0-2)
CNJU16 54 08.02.2017 09:00 CSM Suceava vs CSM Dunarea Galaţi  1 – 9 Suceava
(0-2, 0-5, 1-2)
CNJU16 55 25.02.2017 15:40 CSS Miercurea Ciuc vs CSM Dunarea Galaţi  8 – 0 Miercurea Ciuc
(2-0, 3-0, 3-0)
CNJU16 56 26.02.2017 14:00 CSS Miercurea Ciuc vs CSM Dunarea Galaţi 7 – 2 Miercurea Ciuc
(2-1, 2-1, 3-0)
CNJU16 57 25.02.2017 13:20 CSS Gheorgheni vs ASC Corona Braşov  12 – 3 Gheorgheni
(4-1, 5-1, 3-1)
CNJU16 58 26.02.2017 13:30 CSS Gheorgheni vs ASC Corona Braşov  10 – 1 Gheorgheni
(3-0, 5-0, 2-1)
CNJU16 59 10.12.2016 20:30 CSM Suceava vs ACS Steaua Rangers – Husky  1 – 7 Suceava
(0-1, 0-4, 1-2)
CNJU16 60 11.12.2016 09:00 CSM Suceava vs ACS Steaua Rangers – Husky  4 – 11 Suceava
(1-3, 1-2, 2-6)
Repriza suplimentară 5 minute

 

Semifinale PlayOff
nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar Scor general
SF1J16 61 00.03.2017 0:00 4 vs 1  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SF2J16 62 00.03.2017 0:00 3 vs 2  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SF1J16 63 00.03.2017 0:00 1 vs 4  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SF2J16 64 00.03.2017 0:00 2 vs 3  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SF1J16 65 00.03.2017 0:00 1 vs 4  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SF2J16 66 00.03.2017 0:00 2 vs 3  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
Repriza suplimentară  10  minute DT= Dacă trebuie
Play-off „cel mai bun din 3 (trei) meciuri”

 

Finale   PlayOff
nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar Scor general
FMJ16 67 25.03.2017 0:00 W SF1 vs W SF2  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMJ16 68 26.03.2017 0:00 W SF1 vs W SF2  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FmJ16 69 25.03.2017 0:00 L SF1 vs L SF2  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FmJ16 70 26.03.2017 0:00 L SF1 vs L SF2  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMJ16 71 01.04.2017 0:00 W SF2 vs W SF1  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMJ16 72 02.04.2017 0:00 W SF2 vs W SF1  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FmJ16 73 01.04.2017 0:00 L SF2 vs L SF1  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FmJ16 74 02.04.2017 0:00 L SF2 vs L SF1  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FMJ16 75 06.04.2017 0:00 W SF1 vs W SF2  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
FmJ16 76 06.04.2017 0:00 L SF1 vs L SF2  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
Play-off „cel mai bun din 5 (cinci) meciuri” – Finala mare DT= Dacă trebuie
Finala mare, repriză suplimentară de 20 de minute (locurile 1 si 2)
Play-off „cel mai bun din 5 (cinci) meciuri” – Finala mică
Finala mică, repriză suplimentară de 10 de minute (locurile 3 şi 4)

 

Stabilire Clasament locurile 5 și 6
nr. Joc DATA Ora ECHIPA  A vs ECHIPA B Rezultat Patinoar Scor general
SCJ16 77 10.03.2017 0:00 6 vs 5  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SCJ16 78 11.03.2017 0:00 5 vs 6  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SCJ16 79 12.03.2017 0:00 5 vs 6  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SCJ16 80 tba 0:00 6 vs 5  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
SCJ16 81 tba 0:00 5 vs 6  0 – 0 Va fi anunțat 0 – 0    DT
(0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0)
Repriza suplimentară  10  minute DT= Dacă trebuie
Play-off „cel mai bun din 5 (cinci) meciuri” – Stabilirea Clasamentului
Repriza suplimentară de 10 de minute (locurile 5 şi 6)

Explicaţii abrevieri clasament: MJ = meciuri jucate, W = 3p (meci câştigat timp regulamentar 60 min), OTW = 2p (meci câştigat repriza suplimentară),OTL = 1p (meci pierdut repriza suplimentară), L = 0p (meci pierdut timp regulamentar 60 min), PTS = puncte acumulate, PCT = procentaj realizat din numărul maxim de puncte posibil, GF = goluri înscrise, GA = goluri primite, PIM = minute de penalizare, Gazde = numarul de meciuri de 3p, 2p, 1p, 0p acumulate când echipa a jucat pe teren propriu, Oaspeţi = numărul de meciuri de 3p, 2p, 1p, 0p acumulate când echipa a jucat în deplasare.